Sprzedaż
339659
ul. Sarmacka
Warszawa Wilanów
(gm. Wilanów)
705 000 zł

MIESZKANIE INNE NIŻ WSZYSTKIE.

Piękne, idealnie ciche oraz świetnie położone i doświetlone mieszkanie w miasteczku Wilanów. Położone jest w Wilanowie przy ulicy Sarmackiej 22a w bliskiej odległości od ulicy Klimczaka i Branickiego, gdzie ciszę i spokój gwarantuje położenie inwestycji oraz idealny widok z okna salonu na ciche patio. Właściciel wykończył mieszkanie materiałami wysokiej klasy. Kuchnia została wykonana pod wymiar i zapewnia pełny dostęp do AGD.

W całym mieszkaniu położona jest wysokiej jakości deska bambusowa, natomiast w łazience do dyspozycji mamy wygodną kabinę prysznicową. Do salonu zagląda bardzo dużo światła a to za sprawą dużych okien.
Ekspozycja mieszkania jest południowo wschodnia. W sypialni do dyspozycji mamy wygodne i pakowne szafy.

Smaku i poczucia wolności oraz prywatności nadaje mieszkaniu przestronny balkon o powierzchni 5.80 m² z widokiem na ciche i zielone patio.

W garażu podziemnym mamy jedno miejsce parkingowe. Wilanów słynie z wygody mieszkania dlatego w okolicy znajdziemy sklepy, restauracje, kawiarnie, szkołę, przedszkola a niedaleko mieszkania znajdują się 2 place zabaw, apteka, przychodnia, sklep Lidl a także Pepko i wiele innych.

Lokalizacja i parametry mieszkania:

Warszawa, Wilanów, Ul. Sarmacka 22a

Powierzchnia mieszkania 53.28m²

Ilość pokoi 2
Ilość pięter 4
Rok budowy 2011
Czynsz 620 zł

Salon + aneks + hol 37.98 m²
Sypialnia 10.52 m²
Łazienka 4.78 m²
Balkon 5,80 m²

CISZA SPOKÓJ ORAZ ŁADNY WIDOK Z OKIEN

Miejsce parkingowe w garażu podziemnym zakup obowiązkowy płatne 40 000 zł

Odrębna własność z księgą wieczystą

Zapraszam na prezentację.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre