2 995 000 zł

Ekskluzywny, wyjątkowy…
Jedyny taki w województwie łódzkim. Zupełnie nowy dom w miejscowości Rosanów, 11 min autem do Zgierza, 30 min do Łodzi, 60 min do Warszawy.
Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 1359 m2, w sąsiedztwie rezerwatu Ciosny, otoczony lasem iglasto-liściastym co jest jego największym atutem. Otoczenie lasu zapewnia czyste powietrze, ciszę i komfort życia. Przepiękna nowoczesna bryła budynku cudownie komponuje się z otaczającymi ją sosnami. Tutaj poczujesz radość życia pijąc poranną kawę na luksusowym tarasie.
Teraz sięgnij po telefon i zadzwoń! Czekamy, by pokazać Ci to cudo!
Dalszy opis:
Dom o powierzchni 300 m2 składa się z 2 kondygnacji mieszkalnych. Pierwsza kondygnacja to przestronny salon z otwartą kuchnia, hol, łazienka, garaż na 2 auta, pralnia oraz kotłownia z wyjściem do ogrodu. Druga kondygnacja to 2 pokoje sypialne, łazienka, toaleta, garderoba, hol. Na drugiej kondygnacji istnieje możliwość wyjścia na okalający budynek taras praktycznie z każdego pomieszczenia.
Materiały użyte do wykończenia:
Okna – 3 szybowe, aluminiowe, energooszczędne, HST.
Drzwi – firmy Porta, przylgowe (ukryte zawiasy), wzmacniane, naturalny fornir orzech amerykański.
Drzwi główne wejściowe – wysokiej klasy, energooszczędne, aluminiowe, przylgowe (ukryte zawiasy).
Podłogi – parter – deska barlinecka 3 warstwowa – jesion.
Schody w salonie wykonane z granitu.
Działka o powierzchni 1359 m2 jest dopracowana w każdym calu, utwardzenie wokół budynku oraz podjazd wyłożony jest płytami betonowymi wysokiej klasy o wymiarach 80/80, budynek oraz ogród oświetlony.
Zakończenie budowy domu wrzesień 2021r.
Instalacje: centralnego ogrzewania – kocioł kondensacyjny Vaillant Ecovit exclusive z zasobnikiem 150 l, elektryczna, kanalizacyjna – zbiornik zamknięty 10 m3, elektryczna, wodna.
Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy na miejscu w trakcie prezentacji. Serdecznie zapraszamy.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego. Wszystkie dane w nim zawarte pochodzą od sprzedającego.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre