Sprzedaż
339621
ul. Strusia
Kiekrz
(gm. Rokietnica)
445 000 zł

Spokojna, pełna zieleni okolica, własny ogródek i świetny dojazd do Poznania. Ta deweloperska oferta przy ul. Strusiej w Kiekrzu zdecydowanie wyróżnia się też jakością wykonania. Uwaga! Budynek został już oddany do użytkowania.

Mieszkanie (67 m2), które oferuję na sprzedaż, jest już ostatnim dostępnym w tym 4-lokalowym budynku. Znajduje się na piętrze, po lewej stronie i składa z 4 pokoi. Przynależy do niego również ogródek (152 m2).

Do odbioru w każdej chwili, podwyższony standard, na ścianach gładzie. Oddzielna księga wieczysta. Aby się wprowadzić, wystarczy położyć podłogi, osadzić drzwi, pomalować ściany oraz urządzić kuchnię i łazienkę (widoczne na zdjęciach kaloryfery są już zamontowane).

Ponadto możliwość adaptacji znajdującego się nad mieszkaniem poddasza. Można na nim wygospodarować ok. 40-metrową pełnowymiarową przestrzeń.

Kameralny budynek znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Ptasiej i Strusiej. To boczne, spokojne ulice położone w części Kiekrza należącej już do gminy Rokietnica. Ogromnym atutem tej lokalizacji jest bliskości węzła obwodnicy S-11. Wzdłuż pobliskiej ul. Poznańskiej ścieżka spacerowo-rowerowa prowadząca aż do centrum Kiekrza.

Na 67-metrowe mieszkanie składa się:
– salon z aneksem kuchennym (25 m2)
– 3 pokoje (13, 8,5 i 8 m2)
– łazienka (5 m2) z ogrzewaniem podłogowym
– hol oraz wiatrołap z klatką schodową (osobne wejście z ogrodu).

Ogrzewanie gazowe – 2-funkcyjny piec oraz grzejniki w poszczególnych pomieszczeniach. Budynek podłączony do kanalizacji.

Ściany budynku – cegła ceramiczna + 15 cm styropianu, tynk silikonowy. Na dachu dachówka ceramiczna Brass. Okna Sapor, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe.

Wokół domu opaska z kostki klinkierowej. Wejście do mieszkania (zupełnie niezależne, usytuowane na bocznej ścianie budynku) oraz miejsce postojowe wyłożone kostką brukową. Działka zostanie pod koniec września ogrodzona (bez frontu).

Z budynku do centrum Kiekrza niecałe 2 km. Tam dostępna jest cała potrzebna w codziennym funkcjonowaniu infrastruktura: sklepy (m.in. Biedronka, Lewiatan, Dino), kawiarnie, restauracje, apteki, liczne punkty handlowo-usługowe, ośrodek zdrowia, a także szkoła, przedszkole i kościół.

Z Kiekrza bezpośredni dojazd do Poznania autobusami miejskimi (ok. 20 min do węzła autobusowo-tramwajowego Ogrody) lub pociągiem (ok. 15 min. na dworzec główny).

Podobne udogodnienia czekają na mieszkańców w oddalonej o ok. 3 km Rokietnicy.

Samochodem do centrum Poznania dojeżdża się w ok. 25 minut dzięki zachodniej obwodnicy miasta, S11 – do węzła Rokietnica 1,5 km.

Zaledwie 2,5 km do Jeziora Kierskiego, nad którym działają kluby żeglarskie. W okolicy sporo tras idealnych na wycieczki rowerowe. Natomiast w najbliższym sąsiedztwie ul. Ptasiej tereny doskonale nadające się na krótsze i dłuższe spacery.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre