Sprzedaż
339610
ul. Ołowiana
Wrocław Grabiszyn
(gm. Wrocław-Fabryczna)
599 000 zł

Polecam na sprzedaż mieszkanie, którego atutem jest cisza pomimo ścisłego centrum Wrocławia oraz pełna infrastruktura w zasięgu ręki potrzebna zarówno rodzinom jak i potencjalnym najemcom. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Gajowice i oddzielona jest ścisłą zabudową od ul. Grabiszyńskiej ( 350 m), przy której znajduje się główny ciąg komunikacyjny zapewniający dobry dostęp do najważniejszych części Wrocławia.
Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 67,42 m² z dwustronną z ekspozycją okien na północ-południe, składające się z: pokoju dziennego, 2 sypialni, łazienki z wc, spiżarki/pralni oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy również piwnica ( 2,47 m²). Położone na 3 piętrze budynku z lat 2000.
I
W pokoju dziennym zastosowano ciekawą zabudowę regałów na książki oraz ściankę rtv pozwalającą wygospodarować szafki ukryte za przesuwnymi drzwiami. Część dzienną można oddzielić przesuwną ścianką. Z pokoju wyjście na duży balkon z ekspozycją na południowy- wschód oraz widokiem na wewnętrzne patio z zielonym skwerem i placem zabaw.
W dwóch sypialniach od strony północnej znajdują się pojemne szafy oraz duże łóżka. Na podłogach parkiety w dobrym stanie. Duża i funkcjonalna kuchnia zabudowana meblami na wymiar, wyposażona w sprzęty AGD. Ciekawym rozwiązaniem jest również spiżarka znajdująca się przy kuchni, która została wykorzystana również jako pralnia. Dzięki temu ładnie wykończona duża łazienka jest jeszcze bardziej efektowna.

Funkcjonalny rozkład oraz przemyślany projekt wykończenia sprawia, że mieszkanie wyróżnia się od innych ofert na rynku.

Podsumowanie lokalizacji:
– przystanki tramwajowe i autobusowe 450 m,
– możliwość bezpośredniego dojazdu do najważniejszych miejsc Wrocławia,
– punkty handlowe, usługowe, przedszkola i szkoły w bezpośredniej okolicy,
– Rynek 2 km,
– dworzec PKP/PKS – 2,5 km,
– dobry wyjazd na południe i autostradę A4,
– ogólnodostępne miejsca parkingowe na okolicznych uliczkach,
– lub możliwość wykupienia miejsca postojowego w hali garażowej 30 000,00 PLN.

Polecam i zapraszam.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre