Sprzedaż
339577
ul. Zielonych Sosen
Ławki
(gm. Prażmów)
1 825 000 zł

Szukasz ośrodka do prowadzenia zajęć z dziennym lub całodobowym pobytem (np. zajęć terapeutycznych, artystycznych czy przedszkolnych)? Właśnie znalazłaś/eś miejsce, w którym działalność rozpoczniesz bez najmniejszej zwłoki – przestronne i kameralne, położone w zielonej okolicy i, co najważniejsze, już dziś gotowe na przyjęcie pierwszych gości.

Zacznijmy od metrażu i rozkładu pomieszczeń, bo to one stanowią największe zalety tego dwupoziomowego domu. Na powierzchni 309 m2 (214 m2 na parterze i 95 m2 na poddaszu) zaaranżowano aż 14 pomieszczeń przystosowanych zarówno do całodniowego, jak i całodobowego pobytu. Zacznijmy od parteru – tu znajdziesz 2 sypialnie dwuosobowe i 1 trzyosobową (wszystkie z łazienkami), widną, nowoczesną kuchnię, dużą jadalnię, piękny salon z wyjściem na duży taras oraz kameralną salę zajęciową. Na poziomie drugim zaaranżowano salon, sypialnię oraz łazienkę, znajdują się tu również 2 dodatkowe pomieszczenia do własnej adaptacji. Sale do zajęć artystycznych/wyciszających czy jogi? Może kameralne pokoje do zajęć indywidualnych? A może dodatkowe sypialnie? To wszystko zależy od potrzeb Twojej działalności. Listę zalet wnętrza dopełnia klasyczny i przytulny styl, w jakim zostało urządzone – tu można się poczuć tak swobodnie i przyjemnie, jak we własnym domu, a jest to szczególnie ważne podczas zajęć terapeutycznych o różnym charakterze. Zakończyć możemy na zielonej, spokojnej okolicy, która sprzyja odpoczynkowi i relaksującym spacerom, czyli idealnie wpisuje się w charakter ośrodka.

Warto zaznaczyć, że ośrodek terapeutyczny to niejedyna działalność, którą z powodzeniem można tu prowadzić. Metraż oraz rozkład pomieszczeń sprawiają, że można tu także otworzyć przedszkole, w którym miejsce znajdą nawet 3 grupy maluchów, a po odpowiednim przystosowaniu drugiego poziomu, bez problemu można będzie zwiększyć liczbę miejsc dla przedszkolaków. Może kameralna szkoła językowa z możliwością organizacji językowych kolonii/półkolonii? A może szukasz siedziby dla swojej firmy? Biuro rachunkowe, gabinety kosmetyczne/fizjoterapeutyczne, studio masażu czy kompleksowe studio urody – uniwersalny charakter budynku sprawdzi się przy wielu rodzajach działalności.

LOKALIZACJA:
Warszawa – 46 km (50 min samochodem)
Grójec – 21 km (22 min samochodem)
Góra Kalwaria – 11 km (12 min samochodem)

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre