Wynajem
339558
ul. Bernardyńska
gm. Mokotów
(pow. Warszawa)
5 000 zł

:: Krótko:
Mokotów, ul. Bernardyńska, os. Mokotów Park | apartament 70 m2 | 3 pokoje | 1 łazienka + miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

:: Dla kogo?
Dla rodziny z 1-2 dzieci. Dla wymagającej pary lub singla potrzebujących komfortowej przestrzeni.

:: Atuty:
Urządzony w wysokim standardzie apartament na osiedlu tuż przy Jeziorku Czerniakowskim na Dolnym Mokotowie.
Z okien roztacza się ładny widok na zielone tereny, a z balkonu widać centrum Warszawy. W kompleksie znajduje się siłownia, sala ćwiczeń, sala z bilardem i piłkarzykami oraz sauna.

:: Rozkład:
Apartament znajdujący się na 4 piętrze z funkcjonalnym podziałem na:
– część dzienną z oknami wychodzącymi na południowy-zachód, która składa się z salonu (z balkonem), otwartej kuchni z wyspą i jadalnią. Okna z widokiem na tereny zielone i wewnętrzne jeziorko.
– część sypialniana z oknami od północnego-wschodu – dwie sypialnie z łazienką (duży prysznic + wanna),okna na wewnętrzne podwórko.
W całym apartamencie znajdują się wykonane na zamówienie pojemne szafy wnękowe.
Do apartamentu przynależy miejsce w garażu podziemnym.

:: Lokalizacja:
To jedna z najbardziej pożądanych inwestycji w Warszawie. Apartament usytuowany jest w przestrzeni pełnej zieleni, kaskad, ścieżek spacerowych i przeznaczonych do joggingu. Mieszkańcy po codziennych trudach mogą znaleźć spokój i ukojenie w parku pełnym traw i drzew nad prywatnym jeziorem. Miłośnicy sportu odnajdą się zaś z pewnością w nowoczesnej, doskonale wyposażonej siłowni oraz sali do fitness, która jest do dyspozycji mieszkańców. Dla dzieci są dwa place zabaw, a dla dorosłych siłownia, sauna, sala ćwiczeń oraz świetlica z bilardem i piłkarzykami. oraz miejsce przeznaczone do gry w bilard oraz w pin-ponga w świetlicy osiedlowej.
Nad bezpieczeństwem czuwa agencja ochrony oraz system kamer rozmieszczony na całym terenie osiedla.
Na osiedlu znajduje się prywatne, dwujęzyczne przedszkole, zaś w najbliższej okolicy jest 5 przedszkoli, gimnazjum, liceum i jedna z najlepszych szkół podstawowych w Warszawie nr 103 (dziecko może chodzić na piechotę do szkoły). W odległości 1 km znajduje się centrum handlowe Sadyba Best Mall.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre