Sprzedaż
339550
ul. Posag 7 Panien
Warszawa Ursus
(gm. Ursus)
400 000 zł

Inwestycja realizowana przez Robyg, klucze już w tym roku!

Mieszkanie składa się z:
– salonu: 20,63m2
– sypialni: 12,98 m2
– łazienki: 4,18 m2
– holu: 3,88 m2
– loggii: 5,06 m2

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w cenie 20.000 PLN (płatne dodatkowo).

Inwestycja ROBYG Mój Ursus, przy ul. Posag 7 Panien, zlokalizowana jest w dobrze skomunikowanej okolicy w modernizowanej dzielnicy Warszawy – Ursusie. W ramach projektu powstanie łącznie około 2000 nowych mieszkań na sprzedaż o zróżnicowanych metrażach przeznaczonych zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Do zamieszkania zachęcają liczne tereny zielone idealne do spacerów i rekreacji oraz doskonała komunikacja z innymi częściami Warszawy.

Największym atutem oferowanych na sprzedaż mieszkań w inwestycji Mój Ursus jest wysoki, najlepszy w okolicy standard. Budynki będą posiadały indywidualnie wykończone, eleganckie lobby wejściowe, zaś przestrzenie zewnętrzne wypełnią starannie zaprojektowane tereny zielone wraz z małą architekturą, oświetleniem i placami zabaw dla dzieci.

SPRZEDAŻ NA PODSTAWIE CESJI. ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ.

Dane o ofercie podane są według informacji zgłaszającego lub właściciela nieruchomości oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin, mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre