Sprzedaż
339512
Zgorzała
(gm. Lesznowola)
1 399 000 zł

Idealny dom dla rodziny, która szuka swojego własnego cichego i dobrze przystosowanego do wygodnego życia miejsca. Dwupiętrowe mieszkanie wraz z bardzo dobrze zadbanym ogrodem połączonym z krytym tarasem daje nam poczucie swobody i odprężenia. Rozkład jak i sposób wykończenia daje możliwość wprowadzenia się do wymarzonego domu praktycznie od zaraz, a wyższy stadard zapewniony przez materiały oraz technologie użyte w domu pozwalają nam na życie w domu bezpiecznym oraz wygodnym.

SPACER 3D
W celu obejrzenia spaceru 3D, proszę o kontakt z opiekunem oferty

LOKALIZACJA
Miejscowość Zgorzała; 400m od tabliczki Warszawa – zaledwie 50m od przystanku autobusowego gdzie jeździ autobus 737 oraz 700m od Stacji Kolejowej Warszawa Jeziorki

SALON
Jest to miejsce idealnie skomponowane pod rodzinne spędzanie czasu; jest on przestronny oraz jasny oraz dzięki jego rozkładowi mamy szybki dostęp do kuchni, wyjścia na zewnątrz od strony wejścia do domu, garażu, schodów na górne piętro oraz tarasu z ogrodem.

SYPIALNIE
Dom posiada 3 sypialnie, które znajdują się na górnym piętrze, od prawej strony mamy pokój w tym momencie dziecięcy z widokiem na piękny ogród, w środku sypialnia numer 1 oraz po lewej sypialnie numer 2. Wielkościowo pokoje spełniają wymogi do wygodnego korzystania pod względem metrażowym oraz wykończenie pozwala na wprowadzenie się od razu.

KUCHNIA
Wchodząc do mieszkania, kierując się od razu w lewą stronę mamy dostęp do aneksu kuchennego, który dzięki temu, że jest otwarty na jasny salon oraz posiada duże okno, daje nam w połączeniu bardzo widną kuchnie. Zabudowa w kolorze drewna idelanie wpasowana jest w stylistykę domu.

TOALETY/ŁAZIENKI
W domu na górnym piętrze znajduję się przestronna łazienka z duża wanną, umywalką, meblami łazienkowymi i toaletą wraz z oknem umiejscowionym pod kątem dającym dużo światła. Łazienka jest w stanie bardzo dobrym i nie potrzeba żadnego wkładu własnego by cieszyć się z korzystania z niej.

GARAŻ
Dom posiada garaż z dwoma miejscami parkingowymi oraz bardzo dużo miejsc niewyznaczonych na zewnątrz obiektu. Dodatkowo w garażu jest bardzo dużo miejsca, gdzie bez problemu zmieszczą się rowery lub duży zestaw narzędziowy.

OGRÓD
Pielęgnowany ogród otoczony drzewkami, żywopłotami oraz krzaczkami daje nam odseparowanie od otaczającego nas świata i daję poczucie prawdziwego własnego kawałka ziemi, prywatności oraz kontaktu z naturą. W ogrodzie mamy też zasadzone róznego rodzaju krzaczki z owocami czy tez pnące się winorośle po tarasie. Dom posiada też taras z wyjściem na ogród, jest odpowiednio duży by postawić tam kanapę do wypoczynku na świeżym powietrzu, stół, który wraz z grillem idealnie spełnia oczekiwania fanów letnich posiedzeń z rodziną i przyjaciółmi. Dodatkowo z tarasu mamy także dostęp do garażu, a atutem jest to, że grill ma komin wylotowy na dachu tarasu dzięki czemu nie przeszkodzi nam żaden dym by cieszyć się wypoczynkiem i biesiadowaniem w gronie najbliższych.

BUDYNEK
– Dom posiada garderobę, gabinet oraz pralnie;
– Powierzchnia całkowita 251 m2, a powierzchnia całej działki to 665 m2;
– Ogrzewanie podłogowe

DODATKOWE INFORMACJE
– Dom posiada bardzo dużą ilość okien, dzięki czemu do pomieszczeń wpada bardzo duża ilość światła,
– Taras z zabudowanym grillem z wejściem od salonu,
– Ogrzewanie podłogowe na całym dole oraz w łazience na górze,
– Ostatni dom wzdłuż ulicy daję nam więcej prywatności.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre