Sprzedaż
339413
ul. Sokoła
Poznań Sołacz
(gm. Poznań-Jeżyce)
360 000 zł

SOŁACZ – 6 MINUT UNIWERSYTET PRZYRODNICZY,  8 MINUT DO PARKU SOŁACKIEGO

MIESZKANIE W STYLU LOFTOWYM, CAŁKOWICIE WYPOSAŻONE, GOTOWE DO WPROWADZENIA
IDEALNA LOKALIZACJA DO MIESZKANIA, JAK RÓWNIEŻ JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy, III piętro, 35,14 m2. Mieszkanie położone na nowo nadbudowanej kondygnacji, co zapewnia współczesne standardy i jakość nowych inwestycji deweloperskich. 
Rewitalizacja kamienicy objęła: 

*fundamenty *elewację frontową *elewację podwórza wraz z ociepleniem *klatki schodowe *instalacje elektryczne *dziedziniec (koniec prac na dziedzińcu zaplanowany na koniec roku 2021)  *stolarka schodowa *instalacja wodociągowo-kanalizacyjna.

Przemyślany układ oraz funkcjonalne rozwiązania architektoniczne zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni w tym kompaktowym mieszkaniu. Dobrze doświetlone (wystawa okien wschód i zachód) i rozplanowane wnętrze, które mimo niewielkich rozmiarów oferuje komfort wynikający z wyodrębnienia oddzielnej sypialni. Usytuowanie od strony dziedzińca zapewnia ciszę w mieszkaniu. Wszystkie instalacje w mieszkaniu są nowe. Ogrzewanie piec gazowy dwufunkcyjny (nowy). Pełna własność z KW.

Mieszkanie zaprojektowane z dbałością o szczegóły, jest kompletnie wyposażone, co umożliwi zamieszkanie lub wynajęcie od razu po transakcji sprzedaży. Układ mieszkania: 
POKÓJ DZIENNY Z ANEKSEM KUCHENNYM: pełna zabudowa kuchenna wraz ze sprzętami AGD (piekarnik, płyta indukcyjna, lodówka) – wszystkie sprzęty nowe, oddzielona od części wypoczynkowej wyspą kuchenną. W części wypoczynkowej: sofa narożnikowa, półki i TV
SYPIALNIA/HOME OFFICE: narożnikowa sofa z funkcją spania, biurko, komoda, regały, szafa
ŁAZIENKA: prysznic, pralka, piec gazowy dwufunkcyjny

LOKALIZACJA (!!!)

Lokalizacja w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Poznania stanowi ogromny atut tej inwestycji. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych z szybkim połączeniem z centrum miasta, komunikacja miejska i dobry dojazd do uczelni poznańskich.

Budynek położony zaledwie: *600 m od Parku Sołackiego, skąd spacerem/rowerem dojdziemy do Jeziora Rusałka, *1,4 km od Parku Cytadela. Docenią to wszystkie osoby, które stawiają na aktywny sposób spędzania wolnego czasu na łonie natury.
Z drugiej strony osoby, którym zależy na bliskości tętniącego życiem miasta, dotrą do centrum Poznania, na Stary Rynek w czasie krótszym niż 15 minut.
Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej pozwala na swobodne dotarcie w dowolnym kierunku miasta (najbliższyprzystanek autobusowy: 300m, najbliższy przystanek tramwajowy: 600m).
Dobre połączenie z uczelniami poznańskimi, w szczególności z UNIWERSYTETEM PRZYRODNICZYM, który znajduje się 700m od ul. Sokoła. Uniwersytet Ekonomiczny – 2,5km, Uniwersytet Medyczny – 2 km, UAM – 2km, Collegium da Vinci – 1,8km.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre