Sprzedaż
339377
Babice Nowe
(gm. Stare Babice)
2 400 000 zł

Nowa Oferta: 1.10.2021

Trzy w pełni wykończone i wynajęte segmenty na nowym osiedlu na sprzedaż; razem 10 mieszkań. Tylko 3 km do stacji Metro Lazurowa.

Każdy segment o pow. ok 140m2 składa się z pięciu w pełni wyposażonych i wynajętych mieszkań:
Parter – mieszkanie z wyjściem na taras i ogrodem o pow. ok. 31m2 składa się z salonu z kuchnią, sypialni i łazienki.
I piętro – 2 mieszkania po ok. 21m2 każde składające się z salonu z miejscem do spania i aneksu kuchennego oraz balkonu (5m2).
II piętro – 2 mieszkania po ok. 21m2 każde składające się z salonu z miejscem do spania i aneksu kuchennego.

Każdy segment posiada 5 miejsc parkingowych.

Lokale zaprojektowane pod kątem optymalnego wynajmu i łatwości zarządzania. Przykładem jest wspólne pomieszczenie gospodarcze np. na rowery gdzie dzięki zdalnemu dostępowi można pozostawić przesyłkę kurierską.

Średnia cena najmu za lokale w każdym segmencie to 10 000 – 11 0000zł/mies.; możliwość zwiększenia o 1 000zł/mies/segment. Najemcy pokrywają wszystkie dodatkowe koszty tj. wywóz śmieci, woda, prąd, internet. Bardzo niskie opłaty eksploatacyjne (95 zł/segment). Mieszkania od 24 miesięcy wynajęte non-stop. Wieloletnie umowy gwarantowane przez spółkę.

Pełna infrastruktura w bezpośredniej okolicy: sklepy, supermarket, pralnia, siłownia, apteka, szkoła, boisko, restauracje, punkty usługowe. Bardzo dobra komunikacja do Centrum oraz na Bemowo, Bielany, Włochy, Ochota.

Cena sprzedaży zawiera długoterminowe umowy najmu oraz zarządzanie do uzgodnienia z zainteresowanym klientem. Cena za 1 segment.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre