168 000 zł

Do sprzedania działka z murowanym domkiem, dwoma garażami, budynkiem gospodarczym oraz drewutnią. Położona jest w gminie Drużbice we wsi Rawicz oddalonej od centrum :
Łodzi ok 40 minut,
Pabianic ok 25 minut,
Bełchatowa ok 15 minut,
Łask ok 20 minut,
Piotrków ok 30 minut.

Nieruchomość ma powierzchnię ok 970 m2, jest zadbana. Rosną tam rośliny wielu gatunków świerki, sosny, tuje, krzewy w tym drzewka owocowe jabłonie, śliwy, morele – prawdziwa gratka dla miłośników relaksu na łonie natury. Wiosną i latem ogród zamienia się w zieloną oazę. Działka sąsiaduje po obu stronach z zadbanymi działkami sąsiadów z tyłu las sosnowy. Ogrodzona częściowo płytami betonowymi , częściowo siatką, wejście furtka z bramą, z tylu dodatkowa brama z bezpośrednim wyjściem do lasu co jest idealne dla grzybiarzy i osób lubiących spacery po lesie. A i rowerzyści też znajdą dla siebie ścieżki.
Na podwórku znajduje się palenisko gdzie można spędzić długie wieczory przy ognisku. A zimą na górce z tylu działki dzieci mogą zjeżdżać na sankach. Jest to piękne i ciche miejsce, idealne dla ludzi ceniących kontakt z naturą oraz odpoczynek do zgiełku miasta.
Działka jest zabudowana niewielkim domkiem murowanym o powierzchni 35m2, w którym znajdują się 1 pokój, kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową i wc. Obszerna zacieniona weranda. Domek wybudowany 2004 roku z cegły, otynkowany i ocieplony styropianem (10 cm). Nowa papa położona w 2020 roku. Ogrzewanie kominkowe, woda z sieci, ciepła – bojler, szambo, prąd.
Na podwórzu znajdują się dwa garaże z pomieszczeniem gospodarczym o łącznej powierzchni ok 60 m2, oraz drewutnia i drewniany wychodek.
Całość zadbana nie wymagająca dodatkowych nakładów finansowych.
Nieruchomość nadaje się do zamieszkania całorocznego.
Status prawny – własność / Księga Wieczysta

Dogodny dojazd autem. PKS .

Zapraszam do oglądania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre