Sprzedaż
339298
ul. Błażeja
Poznań Naramowice
(gm. Poznań-Stare Miasto)
340 000 zł

Mam przyjemność przedstawić państwu wyjątkową kawalerkę o powierzchni 30 m2, która znajduje się na poznańskich, błyskawicznie rozwijających się Naramowicach.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej wykończenie, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Podłoga została wyłożona dębowym parkietem i będzie służyć latami nie wymagając dodatkowego nakładu finansowego. Natomiast łazienka została w całości wyłożona płytkami. Kuchnia wykonana została na wymiar. Co więcej w mieszkaniu znajduje się zmywarka, kuchenka, płyta indukcyjna oraz okap. 

Układ:
1. Przedpokój – (ok. 3,33 m2)
2. Łazienka – (ok. 4,11 m2)
3. Aneks kuchenny – (3,01 m2)
4. Pokój dzienny (19,25 m2)

Mieszkanie będzie idealne dla osób ceniących sobie prywatność jak i zarówno bliskość terenów zielonych. Osiedle to zaledwie 3 niskie budynki znajdujące się stosunkowo niedaleko od siebie. 

Kilka minut spacerem dzieli nas od Rezerwatu Żurawiniec gdzie po ciężkim dniu możemy zaczerpnąć świeżego powietrza podziwiając lasy i ogólną zieleń.

Oprócz tego dookoła znajdują się wszystkie niezbędne punkty handlowo – usługowe. W okolicy znajdują się: szkoła, sklepy, dyskonty spożywcze, apteka, przychodnia. 

Ta część Poznania jest również dobrze skomunikowana z racji znajdujących się przystanków autobusowych. 

W TRAKCIE BUDOWA LINII TRAMWAJOWEJ

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na zewnątrz- opłata miesięczna 50 zł.

Forma własności: Pełna własność wraz z założoną księgą wieczystą. KLIENT KREDYTOWY RÓWNIEŻ WCHODZI W GRĘ!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre