Sprzedaż
339198

Dom

Wilkowyja
(gm. Garwolin)
1 550 000 zł

Prywatny las ze 100-letnimi, posągowymi dębami i malowniczy ogród, który zachwyca feerią barw jesiennych kwiatów, a pośród nich dom – piękny, parterowy, z niepowtarzalną atmosferą. To nie sceneria z hollywoodzkiej superprodukcji. To prawdziwy dom, który czeka na nowego właściciela. Szukasz swojego „miejsca na ziemi”? Eleganckiej, skąpanej w ciszy oazy spokoju? Właśnie ją znalazłaś/eś! Odkryj 179 metrów elegancji i funkcjonalności!
Jedynie 11 km od Garwolina i 65 km od południowo-wschodniej granicy Warszawy (Wilkowyja) i zaledwie 68 km od Lotniska Chopina, znajdziesz dom z prywatnym lasem i ogrodem, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia! Myślisz, że to przesadzone stwierdzenie? To wyobraź sobie 179-metrowy, parterowy dom, w którym okna wychodzą na cztery strony świata. W którym salon ma ponad 60 metrów i od wejścia zaprasza, by rozgościć się przy kominku. W którym kuchnia z wyspą jest wydzielona, ale otwarta na salon, co sprawia wrażenie, że przestrzeń zaprojektowana została na otwartym planie. Gdzie znajdziesz również 3 sypialnie, gabinet oraz łazienkę, w której tuż przy oknie stoi stylowa wanna na przepięknych nóżkach. A wszystko to zaaranżowane w najlepszym guście przez projektanta wnętrz z myślą nie tylko o wrażeniach estetycznych, ale także o komforcie mieszkańców. Funkcjonalności zapewniają dodatkowe pomieszczenia jak spiżarnia przy kuchni oraz pralnia wraz z kotłownią. Już się zakochałaś/eś? Poczekaj na prawdziwą wisienkę na torcie….
BAJKOWY OGRÓD
Wychodząc z domu na 60-metrow taras zobaczysz widok, który zapiera dech w piersiach – ogród wraz z prywatnym lasem (3000 m2), w którym pnie 100-letnich dębów oplata bluszcz, w którym zieleń jest tak soczysta, jak po deszczowym maju, gdzie jesienią znajdziesz podgrzybki i prawdziwki na przepyszny sos, gdzie codziennie będą odwiedzać Cię najmniejsi mieszkańcy okolicznych lasów. A ogród? Jego piękno zostało docenione przez renomowany magazyn ogrodniczy w dziale „Ogród na medal”. Gdy zobaczysz przepiękne jesienne wrzosy, hosty i wiele nasadzeń krzewów, zrozumiesz dlaczego zdjęcia tego ogrodu podziwiane były przez czytelników z całej Polski. Teraz już z pewnością wiesz, dlaczego nie mam wątpliwości, że ten dom dla przyszłego właściciela będzie miłością od pierwszego wejrzenia.
WARTO WIEDZIEĆ
Te informacje z pewnością przypieczętują Twoją nową miłość! Do dyspozycji mieszkańców pozostaje także 60-metrowe poddasze, które można zaadaptować do własnych potrzeb. Może pokój gier i zabaw? A może dodatkowy, cichy gabinet do pracy? To już zależy tylko od Ciebie. A wracając do samego domu – został on wybudowany (technologia Ytong; 2004r.) i wykończony z użyciem materiałów wysokiej klasy: drewniane okna, rolety antywłamaniowe, ogrzewanie podłogowe (łazienka i kuchnia), deska dębowa, terakota i gres, a w ogrodzie znajduje się system automatycznego podlewania oraz automatycznie otwierana brama.
Garwolin – 11 km (ok. 14 min samochodem)
z pełną infrastrukturą – żłobki, przedszkola i szkoły (również językowe), centra handlowe, sklepy spożywcze, drogerie, usługi stomatologiczne i fryzjerskie, studia urody, hala sportowa, pływalnia, siłownie, restauracje, kino itd.
Placówki oświatowe:
Szkoła podstawowa – w Wilkowyi
Żłobki, przedszkola, szkoły ponadpodstawowe – w Garwolinie

Tereny zielone i rekreacyjne:
Kąpielisko Mamut w Garwolinie – 9 km (10 min samochodem)
Rodzinny Park Rozrywki Wodna Kraina (Wilga) – 11 km (12 min samochodem)
Zamek w Czersku – 28 km (30 min samochodem)
Farma Iluzji – 35 km (33 min samochodem)

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre