Sprzedaż
339197
os.
Poznań Winogrady
(gm. Poznań-Stare Miasto)
315 000 zł

Mam okazję przedstawić ofertę 2 pokojowego mieszkania do remontu o łącznej powierzchni 37 m2, położonego w cichej i spokojnej okolicy na Os. Przyjaźni na rozchwytywanych, poznańskich Winogradach.

Dzięki dwóm niezależnym pokojom, mieszkanie idealnie nadaje się pod wynajem dla studentów lub na własne mieszkanie. Co więcej układ pozwala na to aby w razie czego zrezygnować ze ściany działowej łączącej kuchnię z salonem i stworzyć salon z aneksem.

Części wspólne czyste i zadbane, blok ocieplony okna plastikowe. Klatki schodowe oraz windy odremontowane w 2014 r.
Niskie koszty utrzymania – czynsz do spółdzielni wynosi ok. 350 zł w tym już zaliczka na wodę, centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, opłaty za śmieci itd.

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana, zaledwie 5 minut dzieli nas do przystanku tramwajowego „Słowiańska”, skąd dojedziemy praktycznie we wszystkie ciekawe miejsca w Poznaniu.

Dookoła znajduje się wiele punktów handlowo – usługowych, dzięki czemu przyszli mieszkający nigdy nie będą musieli wybierać się bezpośrednio do centrum na zakupy. 5 minut od budynku znajduje się Galeria Pestka a zaraz obok Poznań Plaza. Dookoła budynku możemy znaleźć również apteki, markety, kościół, siłownię.

Stan Prawny: Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez założonej księgi wieczystej.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre