1 049 900 zł

Niesamowita oferta !!!

Jeśli szukasz działki dla siebie lub pod inwestycję nad jeziorem i Kanałem Augustowskim, a jednocześnie blisko terenów zielonych to serdecznie zapraszam do nas!

Do sprzedania działki zlokalizowane przy samej Puszczy Augustowskiej, położone nad jeziorem Orlim i Kanałem Augustowskim z własną wyspą!

Całkowita powierzchnia nieruchomości gruntowej wynosi 23800 mkw i składa się z dwóch działek o nr 183/2 oraz 178 naturalnie ukształtowanych z urzekającym wzniesieniem na którym rośnie piękny Klon górujący nad świerkami i dębami.

Działka 183/2 to powierzchnia 15300 mkw i szerokości 66 m wzdłuż drogi gminnej oraz 415 m w głąb działki i wg. MPZP ( skrót miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego ) przeznaczona jest między innymi pod zabudowę jednorodzinną, rekreacyjną lub siedliskową do 95 m od ulicy w głąb działki, ale będzie 150m po wejściu w życie nowego MPZP ( wniosek złożony w Gminie ).
Działka 178 to powierzchnia 8500 mkw i wg. MPZP ma przeznaczenie rolne, natomiast poprzez przepust wodny pomiędzy jeziorami tworzy naturalną wyspę.

Media które są dostępne na działce to: prąd (w drodze), woda (w drodze gminnej asfaltowej) do podłączenia.

Na pewno dużym atutem nieruchomości jest oczywiście bliskość otaczającej infrastruktury rekreacyjnej, a mianowicie :
– jezioro Górczyckie leży w odległości 1000 m to zaledwie 12 minut pieszo,
– kanał Augustowski przylega bezpośrednio do działki 178, natomiast do śluzy Gorczyce mamy 750m to zaledwie 9 piechotą,
– jezioro Orle znajduje się dosłownie 200 m od działki i jest widoczne w okresie jesienno-zimowym gdy brakuje liści na drzewach,
– miejscowość Płaska znajduje się w odległości 2 km i dojedziemy do niej w 3 minuty samochodem (6 min rowerem, 26 minut pieszo), w której znajdziemy między innymi : pocztę, Urząd Gminy, lekarza, aptekę, szkołę, Centrum handlowe „Wiejskie” oraz bary z pysznym jedzeniem,
– piękne i duże jezioro Serwy wraz z miejską plażą znajduje się w odległości 12 minut samochodem (35 minut rowerem),
– Augustów leży w odległości 21 km i dojedziemy tam w 20 minut samochodem , gdzie organizowanych jest mnóstwo atrakcji turystycznych oraz można np. popływać statkiem lub gondolami po jeziorach augustowskich,
– do granicy z Litwą w Ogrodnikach dojedziemy w 30 minut samochodem (odległość 36 km)

Działka posiada dostęp z jednej strony do istniejącej drogi gminnej (asfaltowej) oraz jest bardzo szeroka jak na działki w okolicy ( szerokość około 2-3 działek w pobliżu ) co pozwala w przyszłości na bardzo korzystny podział na mniejsze działki.

Nieruchomość w bardzo atrakcyjnej cenie szczególnie dla osób ceniących ciszę i spokój oraz przede wszystkim dla inwestorów chcących podzielić działkę i stworzyć osiedle np. domków rekreacyjnych w bardzo dobrej lokalizacji nad jeziorem oraz kanałem w otoczeniu Puszczy Augustowskiej.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre