Sprzedaż
338855
ul. Stanisława Moniuszki
Pabianice
(gm. Pabianice)
287 000 zł

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie do remontu o pow. 57,56 m2 , w bloku z lat 70-y, położone na ul. Moniuszki na II p. Mieszkanie własnościowe z KW. Widok z mieszkania nie jest zasłonięty przez okoliczne budynki. Dodatkowym atutem nieruchomości jest możliwość kupna 18 m2 wolnostojącego, murowanego garażu w cenie 35 000 zł.

Mieszkanie częściowo rozkładowe, widne o wys. 2,52 m. W przedpokoju wbudowana jest szafa wnękowa. Po prawej stronie od drzwi wejściowych znajduje się mały pokój (7,09 m2) z zabudowaną wnęką, a następnie widna, ustawna kuchnia (6,79 m2) z oknem również z zabudowaną wnęką. Na końcu przedpokoju jest wejście do łazienki z wanną o pow. 2,29 m2, jak również z osobnej toalety (1,2 m2). Łazienkę i toaletę dzieli ścianka działowa. Po lewej stronie od drzwi wejściowych znajduje się pokój dzienny o pow. 14,71 m2, z którego można wejść do sypialni (pow. 9,74 m2), oddzielonej szklanymi, podwójnymi drzwiami, jak również na balkon o pow. ok. 2 m2. W głębi przedpokoju po lewej stronie znajduje się kolejna sypialnia (pow. 9,65 m2). Ekspozycja okien z dużego pokoju i 2 sypialni jest na stronę południowo-wschodnią, a z sypialni i kuchni na stronę północno-zachodnią. W pokojach i przedpokoju na podłodze znajduje się parkiet, w łazience i toalecie położona została terakota, a w kuchni PCV. Media miejskie.

Mieszkanie położone jest w bloku na osiedlu Piaski, z pełną infrastrukturą handlowo-usługową,  szkołami. Bliskość Parku Wolności ok. 750 m pozwala na aktywny wypoczynek, a świetnie skomunikowane położenie (liczne linie autobusowe na ul. Moniuszki i tramwajowe na ul. Łaskiej) na szybszy dojazd do pozostałych dzielnic Pabianic i okolic.
Jednym z najważniejszych walorów lokalizacji jest odległość do Dworca PKP. Wystarczy pokonać 700 m pieszo i można dojechać szybko do Łodzi pociągiem.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre