Wynajem
338742
ul. Mylna
Poznań Jeżyce
(gm. Poznań-Jeżyce)
2 000 zł

Funkcjonalne mieszkanie dla pary lub singla na Jeżycach. Drugie piętro w nowszym budownictwie, duży balkon i zamykane miejsce postojowe w hali garażowej ze skrytką.

Lubisz Jeżyce i marzysz, żeby tu zamieszkać?

Lubisz zrelaksować się po pracy na balkonie, kochasz zieleń?

Cenisz wygodę i chcesz mieszkać w nowszym budownictwie?

To miejsce dla Ciebie!

Układ pomieszczeń 43,3 m2:

– pokój

– sypialnia

– łazienka

– kuchnia

– balkon ok. 5 m2

– miejsce postojowe w hali garażowej ze skrytką (zamykane) – dodatkowo płatne: 200 zł/miesiąc

Standard wyposażenia:

W kuchni meble i sprzęt AGD w zabudowie (duża lodówka z zamrażarką, piekarnik, kuchenka elektryczna, pochłaniacz, zmywarka Siemens. mikrofala) oraz sprzęty kuchenne. Stół z krzesłami. W salonie rozkładana kanapa, szafki, komody, spora szafa w zabudowie i duży telewizor. W przedpokoju pojemne szafy, w których znajduje się również pralka. Łazienka z prysznicem. W sypialni rozkładane łóżko i półki. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie odnowione, ściany odmalowane.

Położenie:

Budynek z windą i terenem ogrodzonym z domofonem i windą gwarantuje spokój i ciszę. Na wewnętrznym dziedzińcu miejsce postojowe dla rowerów. Serce Jeżyc: w odległości 3 min linia tramwajowa (numer 14,11, 2, 8), w odległości 1 min linia autobusowa (numer 164), tereny zielone (park Sołacki), jezioro Rusałka, przychodnia, szkoły, przedszkola, kościoły, sklepy spożywcze, punkty usługowe, gabinety lekarskie, liczne restauracje, market Biedronka i Lidl, stacja benzynowa, ryneczek jeżycki.

Opłaty eksploatacyjne: 406 zł/miesiąc (w tym ciepła i zimna woda, ogrzewanie, ścieki, wywóz nieczystości), prąd i internet płatne osobno według zużycia, wymagana kaucja: 3000 zł

Wymagana forma umowy: najem okazjonalny

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre