Wynajem
338739
ul. Bohaterów Monte Cassino
Łódź Polesie
(gm. Łódź-Polesie)
3 500 zł
APARTAMENT DO WYNAJĘCIA
ZŁOTNO
ul. Bohaterów Monte Cassino
139 m2, I piętro
5 pokoi
2 miejsca parkingowe
CENA 3.500 zł + opłaty
Możliwość umeblowania (do uzgodnienia)

Przedmiotem najmu jest duże przestronne mieszkanie położone na cichym i spokojnym osiedlu domów i niskich bloków. Z dala od ruchliwej ulicy. Blisko do parku, terenów zielonych. Budynek mieszkalny z 2000r, kameralny, na zamykanym terenie. W cenie 1 miejsce parkingowe naziemne i 1 miejsce w garażu (w zabudowie szeregowej) na terenie nieruchomości.

Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze, wejście do klatki od wewnętrznego podwórza. Wideo domofon pozwala sprawdzić kto stoi przed furtką zewnętrzną, jak i przed wejściem do klatki. Ponadto ma duży taras, z którego mamy widok na północ i na wschód.
Rozkład pomieszczeń:
– PRZEDPOKÓJ I – w wejściu jest przestrzeń na na fotel, małą sofę, aby się spokojnie rozebrać po wejściu do mieszkania po pracy 🙂
– TOALETA – usytuowana przy wejściu, z umywalką, pralką i bojlerem gazowym.
– SALON – duży z wyjściem na taras, przedzielony ścianą z kuchnią (dostęp z dwóch stron od salonu) i z rozsuwanymi drzwiami do gabinetu.
– GABINET – połączony rozsuwanymi drzwiami z salonem, ma swoje wyjście na taras. Może być to także dodatkowa sypialnia.
– KUCHNIA – w zabudowie, otwarta na salon, z dużym stołem mieszczącym sześcioro domowników, w ścianie poukrywane szafy kuchenne na akcesoria. Podłoga terakota i panele. Sprzęt AGD: piekarnik BOSCH, płyta indukcyjna, zmywarka, lodówka z zamrażarką Siemens.
– PRZEDPOKÓJ II – jest to przestrzeń za salonem, w dalszej części mieszkania oddzielający strefę dzienną od sypialnianej.
– SYPIALNIA I – z oknem na dziedziniec od strony południowej z szafą typu Comanndor.
– SYPIALNIA II – pokój z oknem na północ
– SYPIALNIA III – pokój z oknem na północ, z piętrowym łóżkiem
– ŁAZIENKA – z wc, wanną, 2 umywalkami, kabiną prysznicową. Okno wychodzi na dziedziniec od strony południowej.

KOSZTY: opłaty do Wspólnoty Mieszkaniowej wraz z zaliczkami na energię elektryczną, ogrzewanie gazowe, wywóz śmieci mieszczą się w zryczałtowanej opłacie w wysokości 1300 zł/miesięcznie.
KAUCJA: 4.500 zł

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre