Sprzedaż
338723
os. Teatralne
Kraków Nowa Huta
(gm. Kraków-Nowa Huta)
454 000 zł

LOKALIZACJA

Mieszkanie mieści się w kamienicy na historycznym Osiedlu Teatralnym stanowiącym centrum rozwijającej się z dnia na dzień Nowej Huty. Osiedle Teatralne jest jednym z osiedli starszej części Nowej Huty zbudowanym w latach 1950-1953. Na terenie osiedla znajduje się Teatr Ludowy, od którego osiedle wzięło swą nazwę. Mieszkanie mieści się w kamienicy na rogu ul. Andersa i Kocmyrzowskiej dzięki czemu w odległości kilku minut spacerem mamy dostęp do dwóch parków, komunikacji miejskiej oraz licznych sklepów, kawiarni i punktów handlowo-usługowych.

MIESZKANIE

Mieszkanie położone jest na 3 piętrze wyremontowanej kamienicy z początku lat 50. Jest to mieszkanie obustronne, co oznacza, że okna jednej sypialni wychodzą na ul. Andersa podczas gdy druga sypialnia oraz kuchnia otwierają się na spokojny, zadrzewiony dziedziniec. Mieszkanie posiada ponad 46 mkw, na co składają się:

* szeroki korytarz
* dwa przestronne pokoje
* oddzielna kuchnia z miejscem na jadalnię
* łazienka

Mieszkanie przeszło w przeciągu ostatniego miesiąca remont (wymiana podłóg oraz malowanie) i jest gotowe do wejścia. Do mieszkania przynależy także piwnica a mieszkańcy mogą parkować samochody na wewnętrznym dziedzińcu osiedla. Ciekawa oferta dla osób zafascynowanych Nową Hutą oraz klientów zainteresowanych przyszłym wynajmem długo lub krótkoterminowym.

FINANSE

Cena mieszkania – 454 000 zł
Czynsz administracyjny – 400 zł

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre