Sprzedaż
338709
ul. Garbary
Poznań Stare Miasto
(gm. Poznań-Stare Miasto)
800 000 zł

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem biznesowym, składająca się z trzech lokali użytkowych do własnej aranżacji o łącznej powierzchni 158,11m².

Nieruchomość mieści się w pięknej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Garbary 49 w Poznaniu. Największą zaletą prezentowanych lokali jest doskonała lokalizacja w świetnie skomunikowanej, centralnej części miasta. Jednocześnie umiejscowienie wewnątrz pięknie zaaranżowanego, kameralnego podwórza sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla usług, w których ważny jest spokój i komfort pracy.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest możliwość swobodnej adaptacji przestrzeni do potrzeb prowadzonego biznesu. Doskonałe miejsce na pracownię, gabinet usługowy lub kancelarię. Na szczególną uwagę zasługują ceglane ściany oraz przykuwający wzrok łukowy strop Kleina, razem nadające nieruchomości unikalnego charakteru.

CENA ofertowa brutto lokalu użytkowego wynosi 800 000 zł (5059,77 zł/m²).

Szczegóły nieruchomości:
– lokal nr 1: powierzchnia 108,67 m2;
– lokal nr 2: 29,82 m2,
– lokal nr 3: 19,62 m2.

Każdy z lokali posiada osobną księgę wieczystą bez obciążeń!

Opłaty:
– lokal nr 1: 123,61 zł
– lokal nr 2: 187,87 zł
– lokal nr 3: 684,62 zł

Atuty lokalizacji:
– położenie w centrum, przy jednej z najważniejszych ulica Poznania!
– 250 metrów do najbliższego przystanku tramwajowego.
– 400 metrów od Starego Rynku.

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Jeżeli powyższa nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań, zapraszam do kontaktu pod wskazanym wyżej numerem telefonu lub adresem e-mail. Opowiedz mi o swoich wymaganiach, a postaram się znaleźć dla Ciebie taką nieruchomość, jakiej oczekujesz!

Zapraszam do kontaktu!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre