Wynajem
338664
ul. Bakalarska
Warszawa Włochy Raków
(gm. Włochy)
4 000 zł

KOMFORTOWE MIESZKANIE W SERCU RAKOWA | BAKALARSKA

Ostatnie piętro | Widne wnętrza | Wygodny rozkład | Z miejscem parkingowym

********

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD:

Mieszkanie składa się z:
* wygodnego holu wejściowego,
* pokoju dziennego z aneksem kuchennym,
* dwóch sypialni,
* łazienki wyposażonej w wannę z funkcją prysznica,
* dwóch balkonów.

Wykończenie w jasnych barwach, klimatyzacja w salonie, sufit wysoki na 290 cm oraz imponującej wielkości balkon przylegający do salonu to niepodważalne atuty tego mieszkania.

Zaletą jest dodatkowo to, że na piętro na którym znajduje się to mieszkanie dotrzeć można tylko za pomocą dedykowanego chipa. Takie rozwiązanie z pewnością daje zwiększone poczucie bezpieczeństwa. 

OPIS BUDYNKU I LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji Apartamenty Bakalarska. To nowoczesne osiedle z niewysoką zabudową, eleganckim design’em oraz pełną infrastrukturą potrzebną do codziennego życia.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się inne budynki wielorodzinne oraz wiele punktów usługowych, dzięki czemu bardzo komfortowo mieszka się w tej okolicy.

Raków dzięki swemu położeniu jest świetnym miejscem dla osób ceniących sobie dobry dojazd do ścisłego centrum, ale lubiącym życie z dala od miejskiego zgiełku. Lokalizacja na granicy dzielnic Ochota i Włochy powoduje, że do centrum dojedziemy w zaledwie 15 min tramwajem.

Bliskość Lotniska im. Fryderyka Chopina sprawia, że to miejsce świetnie sprawdzi się dla osób często podróżujących samolotem.

Na przylegającym osiedlu Nowy Raków znajduje się kilka sklepów spożywczych, piekarnia, dentysta i klinka medycyny estetycznej. W najbliższej okolicy Lidl, Biedronka, Rossmann a z okien widoczne jest Centrum Handlowe Łopuszańska 22.

Najbliższy park to Park Szczęśliwicki, oferujący wyciąg narciarski zimą oraz nowo otwarty kompleks odkrytych basenów latem.

INFORMACJE DODATKOWE:

Czynsz administracyjny oraz jedno miejsce postojowe w garażu w cenie najmu.
Energia elektryczna oraz ponadnormatywne zużycie wody i ogrzewania płatne dodatkowo.
Internet / abonament TV po stronie najemcy.
Kaucja: równowartość 1-miesięcznego czynszu najmu.
Najem na minimum rok.
Dostępne od października.

Serdecznie zapraszam na prezentację

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre