Sprzedaż
338643
ul. Władysława Łokietka
Kraków Krowodrza
(gm. Kraków-Krowodrza)
480 000 zł

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji? Łokietka 57 – to jest ten adres.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej.
Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy łokietka 57B. Lokalizacja doskonała pod kątem zarówno sąsiedztwa pełnej infrastruktury usługowo-handlowej potrzebnej do wygodnego funkcjonowania, doskonałej komunikacji z każdą częścią miasta oraz nie sposób nie wspomnieć o bliskości pobliskiego parku i terenów zielonych.
Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku. Posiada trzy pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę z wc, przestronny przedpokój oraz balkon typu logia.
Kuchnia wyposażona jest w zabudowę wraz ze sprzętem AGD. W mieszkaniu w pokojach na podłogach położone są panele a w korytarzu i kuchni płytki. Okna PCV z 2003 roku. Ekspozycja okien południowo-wschodnia.
Mieszkanie jest ustawne, dobrze rozplanowane co umożliwia w kreatywny sposób zaaranżowanie wnętrza. Istnieje możliwość połączenia kuchni z pokojem i zrobienia salonu z aneksem.
Blok jest cały czas modernizowany i odświeżany. Cały teren osiedla jest ogrodzony a wjazd autem przez bramki na pilota dzięki czemu nawet po pracy jesteś w stanie bez problemu zaparkować auto nie musząc pół godziny krążyć pod blokiem.
Do lokalu dodatkowo przynależy piwnica.
Powierzchnia mieszkania wynosi 48,5 m2.
Spółdzielcze własnościowe bez KW.

Nie ma się co zastanawiać…już dziś zadzwoń i umów się na dzień pokazowy….naprawdę warto.
Zapraszam do kontaktu

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre