Sprzedaż
338633
ul. Henryka Sienkiewicza
Zgierz
(gm. Zgierz)
4 500 000 zł

Oferujemy do sprzedaży obiekt magazynowo – produkcyjny z biurowcem w Zgierzu. Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 8600 m2.

Budynek przemysłowy: 

Zbudowany w 2010 roku jako budynek produkcyjny o powierzchni ok 1500 m2 i wysokości ok 10 m, połączony z częścią magazynową o powierzchni ok 500 m2 i wysokości ok 5 m. Obiekt wyposażony w 2 suwnice o udźwigiem do 5 ton. Wzdłuż ścian budynku podest techniczny do obsługi suwnic. Suwnice z ważnymi atestami. Konstrukcja budynku żelbetowa z wypełnieniem cegłą typu max. Dach kryty płytą warstwową z ociepleniem i świetlikami dachowymi. Posadzka wykonana z wylewki betonowej bezpyłowej. Do budynku prowadzą zarówno wrota garażowe 4 m x 4 m jak i drzwi techniczne w ilości 3 szt. o szerokości 1,5 m i wysokości od 2,5 m do 4 m.

Budynek biurowy:

Zbudowany w końcu lat 60-tych, 6 kondygnacyjny o powierzchni ok 1000 m2. W budynku znajdują się pomieszczenia biurowe, socjalne, sanitarne (wc z łazienkami), magazynowe, warsztatowe i garaże, a także transformatorownia i rozdzielnie prądu. W budynku znajduje się szyb windowy bez windy.

Media: prąd 1500 KW (3 obwody zasilania ), woda miejska o dużym przekroju, kanalizacja miejska o dużym przekroju, zbiornik na deszczówkę o pojemności 100 m3, gaz w odległości 100 m od budynki, linie telefoniczne.

Budynek jest obecnie częściowo wynajęty i  dochodowy. Ulokowany jest w przemysłowym rejonie Zgierza.  Teren całkowicie ogrodzony, utwardzony asfaltem i betonem zbrojonym. Dojazd do obiektu asfaltowy.

Zakup od osoby fizycznej. Oferujący rozważa negocjacje. 

Podatki: wieczyste użytkowanie 14 tyś rocznie, podatek od nieruchomości 38 tyś rocznie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre