Sprzedaż
338623
Boguszyce
(gm. Oleśnica)
240 000 zł

Szukasz odskoczni od zgiełku miasta? Marzysz o własnym kawałku ziemi w cichej i spokojnej okolicy? A do tego jeszcze lubisz wędkować? Oto oferta dla Ciebie!

Boguszyce to niewielka wioska nieopodal Oleśnicy, na tyle blisko, żeby szybko tam dojechać i na tyle daleko, aby znaleźć upragniony spokój i wytchnienie.

Właśnie tam, wśród kameralnej, historycznej zabudowy, otoczona wyrośniętymi już drzewami na nowego właściciela czeka piękna działka. Ma powierzchnię 3300 m2 w kształcie prostokąta. Teren jest przygotowany pod budowę, MPZP przewiduje tam tylko zabudowę jednorodzinną (wolnostojąca lub bliźniak). Oczywiście są już media (prąd przy działce, woda i kanalizacja przy drodze – 40m). Miejsce pod dom jest na lekkim podwyższeniu.

Najważniejszym atutem tego miejsca, wyróżniającym je na tle innych ofert z okolicy, jest przepływowe jeziorko, w całości położone na terenie działki. Wprawdzie obecnie jest nieco zarośnięte, ale idealnie nadaje się na prywatne łowisko, czy nawet własne kąpielisko. Przy naszych ostatnich gorących wakacjach i braku miejsc do ochłody w okolicach Wrocławia, to miejsce można mieć na własność od zaraz.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre