Wynajem
338613
ul. Pohulanka
Warszawa Targówek
(gm. Targówek)
2 000 zł

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Wilno, ul. Pohulanka.

MIESZKANIE
Duże mieszkanie o powierzchni 54.5 m² składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz oddzielnej kuchni z oknem ( 11.1 m²). Nigdy niezamieszkałe, jeszcze pachnie nowością. Lokal usytuowany jest na pierwszej kondygnacji 3-piętrowego budynku z 2021 r. Pokoje w chwili obecnej są nieumeblowane, natomiast na prośbę najemcy możliwe jest doposażenie ich w meble. Do mieszkania przynależy duża komfortowa loggia.
Widna kuchnia została wyposażona w meble w zabudowie, lodówkę, płytę indukcyjną i piekarnik, a także zmywarkę oraz zlewozmywak. W przedpokoju znajdziemy lustro oraz wieszak na odzież. Nowoczesna łazienka wyposażona została w wannę, pralkę oraz umywalkę.

BUDYENK I OKOLICA
Osiedle Wilno to kompleks budynków mieszkalnych wielorodzinnych od dewelopera Dom Development. Niska zabudowa, nowe budownictwo, a także sklepy i restauracje na terenie osiedla.
Powstała tu również pierwsza osiedlowa stacja kolejowa Warszawa Zacisze-Wilno, skąd do Stacji Warszawa Wileńska dojedziemy w 5 minut. Stąd Metrem do Centrum Nauki Kopernik dojazd zajmuje 5 minut, a do samego Centrum dojedziemy w ok. 15 minut.
Natomiast z Osiedla Wilno do centrum autobusem i tramwajem dojazd zajmuje ok. 36 minut.

KOSZTY
Miesięczny koszt najmu wynosi 2000 zł, bez żadnych dodatkowych opłat.
W cenie zawarte już są zaliczki na wszystkie media, a także miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Polecam serdecznie te nowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre