Wynajem
338591
ul. Adama Mickiewicza
Warszawa Stary Żoliborz
(gm. Żoliborz)
2 800 zł

Czy poszukujesz mieszkania w samym sercu Starego Żoliborza, w przedwojennej kamienicy ? Czy doceniasz wysokie wnętrze, ponadstandardowo duże okna oraz przestronny widok ? Czy lubisz kiedy zieleń drzew wprost wchodzi w okna, a infrastruktura wokół Ciebie pozwala na spełnienie wszystkich potrzeb bez konieczności posiadania auta? Jeśli na większość z pytań, odpowiedź brzmi twierdząco – jest to idealne mieszkanie dla Ciebie!

W SKRÓCIE:
Funkcjonalny rozkład na 58 mkw powierzchni, na której znajduje się salon, oddzielna kuchnia, sypialnia, łazienka  z WC oraz przedpokój. Mieszkanie położone na trzecim piętrze przedwojennej kamienicy, po remoncie. Wejście do przedpokoju, po lewej ustawna kuchnia, w której zmieścił się także stół jadalniany, dalej łazienka, na wprost wejścia, w głębi korytarza salon, z którego przez piękne drewniane drzwi możemy udać się do sypialni. Mieszkanie trójstronne: ekspozycja na północ, wschód i i południe. 

CO WYRÓŻNIA TO MIESZKANIE?
Historyczna kamienica, 200 m od Placu Inwalidów, 300 m od metra Dworzec Gdański. Stan świeżo po remoncie – mieszkanie odmalowane, wysprzątane, odnowione, czeka na PIERWSZEGO Najemcę. Funkcjonalny, trójstronny rozkład, dużo miejsca do przechowywania.

LOKALIZACJA:
Mieszkanie położone w 80-letniej kamienicy przy ul. Mickiewicza. Prestiżowa, świetnie skomunikowana z centrum uliczka skąpana w zieleni. W okolicy liczne restauracje i sklepy – w promieniu kilometra kilka parków i zieleńców. Bliskość stacji metra oraz linii tramwajowej pod samym budynkiem gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne z resztą miasta. 

STAN MIESZKANIA:
Lokal po remoncie, świeżo odebrany: odmalowany, odświeżona stolarka drzwiowa, podłogi, nowa kabina prysznicowa. Mieszkanie wyposażone w meble widoczne na zdjęciach, istnieje ewentualnie możliwość dokupienia wedle potrzeb Najemcy. Przemyślane rozwiązania: duże szafy, nienagrzewająca się sypialnia od cichej, północnej strony. Kuchnia w pełni wyposażona, pralka w łazience. 

WARUNKI NAJMU:
Mieszkanie do wynajęcia na min. rok, chętnie dłużej dla stabilnego, rzetelnego Najemcy. Najem okazjonalny. Do ceny należy doliczyć czynsz do Wspólnoty w wysokości 600 zł. Gaz i prąd będą płatne wg zużycia.

ZAPROSZENIE:
Jeśli poszukujesz takiego mieszkania, koniecznie zadzwoń- pojawiają się bardzo rzadko i szybko znikają z rynku. Zapraszam!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre