1 690 000 zł

Marzysz o własnym kawałku Ziemi?
Twoim celem jest własna agroturystyka w malowniczej okolicy?

Zapraszam na gotowe miejsce, stworzone dla gości, z duszą i klimatem. Witaj w Tomkowicach 🙂

Na sprzedaż oferujemy dawne gospodarstwo rolne, które po kapitalnym remoncie w 2011 roku (wszystko zrobione, od dołu do góry), oferuje swoją przestrzeń dla gości weekendowych, urlopowych, biznesowych i okazjonalnych.

Dom ma powierzchnię ok. 300 m2, urządzoną w stylu wiejskiego dworku.

Na parterze znajduje się piękna jasna kuchnia z zachowanym piecem kaflowym, jadalnia i salon, a obok gabinet i sypialnia z łazienką oraz osobna toaleta.
Na piętrze są cztery przestronne pokoje z drewnianymi podłogami (jeden z garderobą) i klimatyczna łazienka z wszelkimi nowoczesnymi wygodami.

Dom otoczony jest dużym zielonym ogrodem z licznymi nasadzeniami, placem zabaw dla dzieci, a także polem rolnym uprawianym aktualnie przez sąsiadów. Dzięki takiemu areałowi możliwe jest utrzymanie np. koni czy małego zoo, zwiększającego atrakcyjność oferty dla rodzin z dziećmi.

Technikalia:
budynek z początku XX wieku, wybudowany z cegły. Po kapitalnym remoncie, wszystkie instalacje nowe.
Ogrzewanie gazowe oraz kominkiem z płaszczem wodnym, na parterze częściowo ogrzewanie podłogowe.
Dach kryty dachówką ceramiczną, okna nowe drewniane.

Tomkowice to mała wieś położona 7km od Strzegomia. Jedynie 10km od domu znajduje się imponujący Zamek Książ koło Wałbrzycha z legendarną stadniną koni i palmiarnią.
17km jest do Świdnicy i zabytkowego Kościoła Pokoju. Po drodze, w Jaworzynie Śląskiej jest Muzeum Kolejnictwa z dużą kolekcją starych parowozów i pociągów.

Dom jest regularnie odwiedzany przez gości z Booking i airbnb, zbierając bardzo dobre recenzje. Jest to świetna okazja dla inwestora bądź pasjonata sielskich klimatów.
Dom do końca sierpnia miał pełne zakwaterowanie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre