Sprzedaż
338540
Drulity
(gm. Pasłęk)
8 000 000 zł

Wyremontowany zespół Pałacowo-Parkowy z 1853 roku na 25 hektarowej działce. Położony w zacisznej i dobrze skomunikowanej zarówno z Trójmiastem jak i Warszawą okolicy.

Nieruchomość stanowi działka zabudowana budynkiem pałacowo pensjonatowym ośmioma budynkami gospodarczymi oraz obiektami rekreacyjnymi. Na nieruchomości zgodnie z wydanymi zezwolenia mi na budowę i zaleceniami konserwatora zabytków mają być otworzone budynki między innymi browaru i rządcówki.

Nieruchomość może być wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe szkoleniowe i gastronomiczne posiada nowoczesne i pełne wyposażenie gastronomiczne do prowadzenia restauracji.

PAŁAC
Budynek pałacowy dysponuje 10 pokojami i apartamentami oferując łącznie 20 miejsc noclegowych. Budynek posiada trzy kondygnacje w tym poddasze użytkowe oraz część podpiwniczona w której znajduje się kuchnia i kotłownia w całym obiekcie można korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Pałac w stylu neoklasycystycznym założony został na planie klasycznego prostokąta z fasadą skierowana w kierunku północnym.

Pałac otacza stary dziewiętnastowieczne założenie Parkowo krajobrazowe z obszernym stawem znajdującym się na osi budynku. Na terenie kompleksu pałacowego zachował się także układ folwarczny z licznymi starymi budynkami gospodarczymi obsługującymi dawny folwark.

Skład zespołu pałacowego i folwarcznego wpisanego do rejestru zabytków nieruchomych wchodzą pałac, park z kortem tenisowym, folwark z trzema budynkami gospodarczymi,  rządcówka z browarem, wieżyczka studni i ogrodzeniem od północy dodatkowo budynki gospodarcze-rolnicze. Wszystko położone na działce 9,95 ha. Dodatkowo działki rolne o łącznej powierzchni 14,97 ha.

POŁOŻENIE

Nieruchomość znajduje się 253 km od Warszawy w niewielkiej odległości od drogi ekspresowej S 7 w pobliżu dużych kompleksów leśnych. Z nieruchomości jest dogodny i szybki dojazd do Trójmiasta, Elbląga i Olsztyna.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre