Sprzedaż
338432
ul. Kowalska
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
478 000 zł

Cześć!

Dużo przestrzeni, duży taras i balkon, centrum miasta, garaż, winda, nowe budownictwo, możesz wykończyć mieszkanie jak tylko Ci się podoba… Po prostu wymarzona oferta! Dla rodziny, czy pod inwestycje! I uwaga: Jeszcze ciepłe : )

Rozkład tego mieszkania jest idealny. Duży, doświetlony salon z aneksem kuchennym. 3 ustawne pokoje. Dla dzieciaków, dla lokatorów, pod gabinet…. Możliwości jest mnóstwo! Możesz zrobić dwa WC, a jeśli stwierdzisz, że bardziej przyda Ci się garderoba – Nie ma sprawy, do zrobienia! Deweloper naprawdę się postarał, inwestycja wysokiej jakości! : )

Przy takiej lokalizacji, jaką jest ul. Kowalska, nie trzeba chyba mówić, że wszystkie potrzebne usługi i sklepy mamy pod nosem w granicach 5 minut samochodem. Manufaktura 7 min autem, Dworzec Fabryczna 8 min autem, UŁ 8 min autem, UM 14 min autem, a do apteki, na siłownie, czy szkoły do 10 minut na piechotę!

Do dyspozycji mamy również miejsce w garażu (W cenie 30.000 zł), także o parkowanie nie musisz się martwić. Taras mający ponad 13 m2 oraz balkon blisko 4 m2 robią robotę… Oczywiście na plus!

Informacje w pigułce:

Metraż: 66,5 m2
Piętro: 3/4
Media: Miejskie
Okna: Plastikowe
Strony świata: Zachód-Północ
Wysokość pomieszczeń – 273 cm
Miejsce w garażu: Obecne

Szczegółowe wymiary pomieszczeń dostępne na rzucie (Zdjęcie nr 1).

Dostępne jest jeszcze drugie, identyczne mieszkanie, tylko na pierwszym piętrze.

Masz więcej pytań? Chcesz obejrzeć swoim okiem, sprawdzić na żywo? Zapraszam do kontaktu!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre