1 200 000 zł

Oferuję do sprzedaży dom piętrowy, o powierzchni całkowitej 167m2, posadowiony na ogrodzonej, zagospodarowanej działce 2777m2. Budynek z 2001 roku, kryty blachodachówką, podpiwniczony, z garażem, usytuowany jest przy ulicy asfaltowej, w Cybulicach.

Parter domu to przestronny salon z kominkiem, sypialnia z wyjściem na zadaszony taras, kuchnia i łazienka z prysznicem. Na piętrze znajduje się podobny układ pomieszczeń: salon, sypialnia, gabinet oraz łazienka z wanną.

Do budynku doprowadzona jest energia elektryczna (+siła), gaz ziemny, podłączona jest woda ze studni oraz szambo szczelne. W ulicy przy domu biegnie wodociąg oraz kanalizacja. Centralne ogrzewanie gazowe i kominkowe. Instalacja fotowoltaiczna umieszczona na dachu budynku garażowego zapewnia własny energię elektryczną(!). Nieruchomość bardzo tania w eksploatacji.

Teren o powierzchni 2777m2 jest ogrodzony i zagospodarowany, zabudowany 2 murowanymi budynkami o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym, o powierzchniach użytkowych odpowiednio 122m2 i 97m2. Brama wjazdowa oraz cały plac uzbrojony, utwardzony i przystosowany do wjazdu samochodów ciężarowych. Budynek garażowy jest ocieplony i pokryty blachą trapezową, podłączona energia elektryczna (+siła).

Cicha i zielona okolica, 1km do lasu, blisko Puszcza Kampinoska.

Nieruchomość zlokalizowana jest blisko drogi wojewódzkiej nr 579, zaledwie 6km do węzła na trasie S7. Dogodne połączenie z Warszawą, dojazd samochodem zajmuje około 45min., można też pojechać autobusem podmiejskim.
UWAGA! Nieruchomość jest oferowana także do wynajęcia.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre