Sprzedaż
338381
os. Winiary
Poznań Winiary
(gm. Poznań-Jeżyce)
580 000 zł

Opis:

Szanowni Państwo, z przyjemnością chciałbym zaprezentować ofertę 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 77 m2, znajdującego się na Os. Winiary na 4 piętrze. Lokal mieszkalny dzięki dużej powierzchni idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi lub pod wynajem inwestycyjny.

Układ:

Na mieszkanie składa się:
1. Pokój 1 (ok. 21,4 m2)
2. Pokój 2 (ok. 18,1 m2)
3. Pokój 3 (ok. 9,6 m2)
4. Pokój 4 (ok. 5,9 m2)
5. Kuchnia (ok. 7,1 m2)
6. Przedpokój (ok. 6,7 m2)
7. Łazienka (ok. 2,7 m2)
8. Toaleta (ok. 1,5 m2)

Dodatkowo w mieszkaniu znajdują się dwa balkony. Pierwszy o powierzchni ok. 2,16 m2 a drugi o powierzchni 1,6 m2. Do mieszkania przynależy spora piwnica.

Mieszkanie Idealnie nadaje się pod wynajem inwestycyjny dla studentów, osób pracujących lub rodziny z dziećmi.

W trzech z czterech pokoi znajdują się duże i pojemne szafy, z czego dwie z nich są zabudowane. W przedpokoju również znajduje się duża szafa zabudowana do sufitu.

Wystawa okien wychodzi na północ, wschód oraz zachód, dzięki czemu mieszkanie jest jasne i przestronne.

Lokalizacja:

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja oraz bliskość do wszystkich punktów handlowo – usługowych. Co więcej w pobliżu znajdują się szkoły podstawowe, licea oraz Uniwersytet Przyrodniczy. Kilka minut spacerem dzieli nas do Parku Sołackiego oraz Parku Adama Wodziczki, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza i odpocząć wpatrując się na pożądane dzisiaj tereny zielone.

Komunikacja:

Okolica osiedla jest bardzo dobrze skomunikowana. Tuż przy wyjściu z budynku znajduje się przystanek autobusowy „Os. Winiary” z którego liniami 170, 183, 191, 193, 216 bez problemu dojedziemy do centrum Miasta oraz innych części Poznania.

Kawałek dalej możemy skorzystać z przystanku tramwajowego, również o nazwie „Os. Winiary”, skąd linią 11 jeszcze szybciej dojedziemy w te same miejsca co linią autobusową.

Co więcej z osiedla jest bardzo dobry wyjazd na obwodnicę. Jeżeli już o zmotoryzowanych mowa, to na całym osiedlu znajduje się bardzo dużo wolnych miejsc parkingowych, gdzie nigdy nie ma problemu z zaparkowaniem pojazdu.

Mieszkanie posiada założoną księgę wieczystą.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre