Sprzedaż
338221
ul. Oczary
gm. Białołęka
(pow. Warszawa)
540 000 zł

Trzy pokoje apartamentowiec 62 m2 dla rodziny, położonym w zacisznej części Nowodworów. W pobliżu znajdują się dwie szkoły podstawowe, żłobek i przedszkole państwowe oraz wiele prywatnych. W samym budynku mieści się prywatny żłobek, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla małżeństw z małymi dziećmi. Dookoła niska zabudowa domków jednorodzinnych. Zielono i spokojnie. W pobliżu znajdują się dwa zalesione tereny (Las Aneciński, Park Strumykowa), basen. Blisko mieszkania dostępne są sklepy (Biedronka, Galeria Pod Dębami, Żabki) dojazd do Galerii Północnej zajmuje samochodem 5 minut.

Podwójne wygłuszenie podłogi. Uszczelniona niecka. Wygłuszenie ściany nośnej. 10cm gipsu bez straty dla powierzchni mieszkania (przesunięta ściana)
Potrójny wyciąg wentylacyjny. Dwa wyciągi mechaniczne wydajne turbiny. Wentylator w pokoju ramiona 1,5 m sterowany na pilota.
Miejsce garażowe ponad 60cm szersze niż standardowe. Ściana na szafki, haki. 

Samo mieszkanie mieści się w drugiej klatce na drugim piętrze. W budynku jest winda i domofon oraz całodobowa firma ochroniarska.

Lokal składa się z :
dużego pokoju z aneksem kuchennym (31 m2)
sypialni z drzwiami przesuwnymi (8,6 m2)
pokoju z drzwiami przesuwnymi (9 m2)
łazienki (5,2 m2),
holu (7,7 m2)
oraz balkonu (4,4 m2)

W kuchni jest kuchenka elektryczna Mastercook Future, zmywarka Simens, w mieszkaniu podłączone są wszystkie media. Parapety okienne są z aglomarmuru Quarella. Na podłodze w przedpokoju i łazience położona jest terakota i glazura, w pokojach panele podłogowe.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej na poziomie -2  (dodatkowo 20000 pln) oraz boks lokatorski (dodatkowo 9000 pln) na tym samym poziomie w pobliżu miejsca.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre