Wynajem
338220
ul. Marii Curie-Skłodowskiej
Wrocław Plac Grunwaldzki
(gm. Wrocław-Śródmieście)
6 700 zł

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 96,73 m2, z dużymi witrynami, na parterze, dostępny bezpośrednio z ulicy. Unikalna lokalizacja w nowoczesnym biurowcu Nobilis Business House, tuż obok Pasażu Grunwaldzkiego, naprzeciwko przystanku tramwajowego i autobusowego, zapewnia doskonałą komunikację i widoczność.

OKOLICA I KOMUNIKACJA:

Plac Grunwaldzki to prężnie rozwijająca się dzielnica biurowa, handlowa, usługowa i edukacyjna. Osiedle tętni życiem a doskonała infrastruktura komunikacji miejskiej pozwala na łatwy i prosty dostęp. Dużą zaletą jest bliskość uczelni i kampusów studenckich oraz biurowców zwiększające natężenie ruchu pieszych.

BUDYNEK

Nobilis Business House to nowoczesny biurowiec klasy A+ z 2016 roku, który spełnia najwyższe standardy. Recepcja, całodobowa ochrona, monitoring, systemy alarmowe. Do budowy użyto naturalnych materiałów, a wysoka jakość wykończenia, wpisuje się w zasady zrównoważonego budownictwa i najwyższego komfortu użytkowania.

LOKAL

Lokal usługowy dostępny bezpośrednio z ulicy bądź przez recepcję. Monitorowany, z kontrolą dostępu i całodobową ochroną. Klimatyzowany, wyposażony w czujniki dymu i alarm.

Składa się z następujących pomieszczeń:

– ustawnego open space o powierzchni ~50m2

– dwóch przeszklonych gabinetów o powierzchniach ~9m2 i ~11m2

– pomieszczenia socjalnego z w pełni wyposażoną kuchnią ~11m2

– pomieszczenia sanitarnego wraz z pomieszczeniem gospodarczym ~6,5m2

– pomieszczenia technicznego pełniącego rolę serwerowni ~4m2.

Do lokalu przynależy jedno naziemne miejsce parkingowe, płatne osobno 300 zł netto/m-c.

Lokal nie wymaga żadnych nakładów inwestycyjnych. W części biurowej wykładzina, w częściach sanitarnych płytki. Oświetlenie LED, podwójne drzwi przeciwwłamaniowe. Wysokość pomieszczeń biurowych 3m. Prowadzona działalność polegała na obsłudze operacyjnej klientów.

OPŁATY MIESIĘCZNE:

6700 zł netto czynsz najmu przy cesji umowy najmu ważnej do 31.08.2024 lub 7400 zł netto czynsz najmu przy podnajmie na co najmniej 1 rok.

18 zł netto/m2 – opłaty eksploatacyjne wspólne (łącznie liczone dla powierzchni 99,59m2)

Media według zużycia.

280 zł netto – jedno naziemne miejsce postojowe

Do podanych opłat należy doliczyć podatek VAT 23%.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre