Sprzedaż
338166
ul. Kuźnicza
Poznań Łazarz
(gm. Poznań-Grunwald)
469 000 zł

Na sprzedaż bardzo zadbane i gustownie wykończone mieszkanie (63 m2) w świetnie skomunikowanej okolicy na pograniczu poznańskiego Łazarza i Górczyna. 3 niezależne pokoje, z balkonem. Do objęcia od zaraz.

Mieszkanie znajduje się przy ul. Kuźniczej na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku (z windą) z 1976 r. Blok oddalony od głównej ulicy, po termomodernizacji. Spółdzielcze własnościowe z możliwością założenia KW.

W mieszkaniu światłowód Inea.

Na mieszkanie składają się:
– salon 18 m2
– pokój (sypialnia) 16 m2 z wyjściem na balkonem
– pokój (gabinet) 9 m2
– kuchnia 7 m2 z meblami w zabudowie
– korytarz 8,5 m2 z szafą w zabudowie
– łazienka 3,5 m2
– toaleta 1 m2

Do mieszkania przynależy także piwnica.

Po przerobieniu mieszkania z 4- na 3-pokojowe, powiększono salon i łazienkę. Remont łazienki ok. 20 lat temu (wymiana instalacji), remont kuchni ok. 10 lat temu (wymiana instalacji). Okna PCV, ekspozycja północny-zachód i południowy-wschód.

Koszty utrzymania mieszkania to ok. 520 zł miesięcznie (w tym ciepła woda i ogrzewanie) płatnych do wspólnoty oraz rachunki za prąd i gaz według wskazań licznika.

Z mieszkania 2 minuty pieszo do Lidla, 4 minuty do Górczyńskiego Centrum Handlowego, w którym znajdują się m.in. market E.Leclerc, Rossmann, apteka, cukiernia oraz różnorodne punkty handlowo-usługowe. Blisko także do szkół, przedszkoli i kościoła.

Do przystanku tramwajowego i autobusowego na ul. Głogowskiej (jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, łączącej centrum z Górczynem) 5 minuty pieszo. Stamtąd tramwajem dojeżdża się się w 7 minut do dworca kolejowego, a w 11 do ścisłego centrum Poznania.

Ul. Głogowską można też w niecałe 10 minut dojechać samochodem do węzła na autostradzie A2 i znajdującego się przy nim Centrum Handlowego Poznań-Komorniki (m.in. Auchan, Leroy-Merlin, Media Expert).

Zapraszam na prezentację mieszkania!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre