Sprzedaż
338059
ul. Bakalarska
Warszawa Włochy Raków
(gm. Włochy)
418 500 zł

JASNE I KOMFORTOWE MIESZKANIE W SERCU RAKOWA | BAKALARSKA

Ostatnie piętro | Widne mieszkanie | Wygodny rozkład | Świetny widok

********

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD:

Mieszkanie składa się z:
* pokoju,
* aneksu kuchennego,
* łazienki wyposażonej w prysznic,
* balkonu.

W przypadku tego mieszkania zadbano, aby na niecałych 27 m2 znalazły się wszystkie funkcje potrzebne do codziennego życia.

Dużym atutem jest balkon o powierzchni blisko 8 m2.

Jasne kolory wnętrza, ekspozycja na zachód oraz niezakłócony widok z okien, sięgający aż po horyzont, powodują, że mieszkanie jest dobrze doświetlone i przyjemne w odbiorze.

OPIS BUDYNKU I LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji Apartamenty Bakalarska. To nowoczesne osiedle z niewysoką zabudową, eleganckim design’em oraz pełną infrastrukturą potrzebną do codziennego życia.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się inne budynki wielorodzinne oraz wiele punktów usługowych, dzięki czemu bardzo komfortowo mieszka się w tej okolicy.

Raków dzięki swemu położeniu jest świetnym miejscem dla osób ceniących sobie dobry dojazd do ścisłego centrum, ale lubiącym życie z dala od miejskiego zgiełku. Lokalizacja na granicy dzielnic Ochota i Włochy powoduje, że do centrum dojedziemy w zaledwie 15 min tramwajem.

Bliskość Lotniska im. Fryderyka Chopina sprawia, że to miejsce świetnie sprawdzi się dla osób często podróżujących samolotem.

Na przylegającym osiedlu Nowy Raków znajduje się kilka sklepów spożywczych, piekarnia, dentysta i klinka medycyny estetycznej. W najbliższej okolicy Lidl, Biedronka, Rossmann a z okien widoczne jest Centrum Handlowe Łopuszańska 22.

Najbliższy park to Park Szczęśliwicki, oferujący wyciąg narciarski zimą oraz nowo otwarty kompleks odkrytych basenów latem.

INFORMACJE DODATKOWE:

Miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo w kwocie 40 000 zł.

Serdecznie zapraszam na prezentację

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre