Wynajem
337987
ul. Książkowa
Warszawa Białołęka
(gm. Białołęka)
2 800 zł

Do wynajęcia nowoczesne, praktyczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku. Budynek z 2000r. znajduje się przy ul. Książkowej na Białołęce. Osiedle strzeżone, ogrodzone i monitorowane.

MIESZKANIE:
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki, przedpokoju i balkonu. Mieszkanie w pełni umeblowane. Kuchnia wyposażona w AGD: lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta gazowa, okap. Pomiędzy kuchnią, a salonem znajduję się kącik jadalny. W salonie znajduje się kanapa narożna, komodę, szafkę RTV. Przestronna łazienka z wanną, pralką, umywalką, szafkami i wc. W mniejszym pokoju znajdziemy łóżko, w większym kanapę i szafę w zabudowie. W cenie komórka lokatorska 6m2.
OKOLICA:
Budynek mieści się w idealnym punkcie na Białołęki. Przystanki autobusowe i tramwajowe przy osiedlu, pozwalają na szybką komunikację z centrum miasta, bezpośrednie autobusy i tramwaje do metra. W okolicy znajduje się Galeria Północna, oraz punkty handlowo-usługowe, ośrodki oświaty i punkty medyczne. Dookoła jest dużo zieleni i punktów rekreacyjnych.
Miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowe 150 zł.

OPŁATY:
Wynajem wynosi 2800 zł + opłaty licznikowe zgodne z zużyciem
Kaucja 2800

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre