Sprzedaż
337984
ul. Odkryta
Warszawa Białołęka
(gm. Białołęka)
480 000 zł

Na sprzedaż duże mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Odkrytej.

OPIS OSIEDLA
Osiedle powstawało około roku 2005 gdy deweloper rozpoczął wkomponowywanie kolejnych budynków w zieloną okolicę pomiędzy wałem Wisły a ulicą Odkrytą. Dom Development cieszy się dobrymi opiniami co potwierdza dobry stan budynków.

OPIS MIESZKANIA
Mieszkanie to dwa pokoje na 48 metrach kwadratowych. Dodatkowo balkon o powierzchni ponad 8 metrów kwadratowych. Na wejściu duża szafa w zabudowie. Po prawo przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na skąpany w zieleni balkon. Na wprost ustawna sypialnia. Po lewo łazienka w której spokojnie mieści się prysznic i pralka. Stan mieszkania dobry. Nadaje się do zamieszkania.

ATUTY
Mieszkanie w dobrym stanie, do delikatnego odświeżenia. Położone w bardzo cichej i spokojnej okolicy, a zarazem blisko komunikacji miejskiej. W niedalekiej odległości powstaje nowa pętla tramwajowa.

OPIS OKOLICY
Dobrze rozwinięta okolica, w której mamy dostęp do sklepów, usług, jak i autobusu, kawałek dalej tramwaj. Dostępne tereny zielone na spacery jak pobliski lasek, czy wały przy Wiśle.

DOJAZD
Dojazd z lub do mieszkania przy wykorzystaniu komunikacji miejskiej to około 15 minut drogi pomiędzy nim, a stacją metra Młociny. Nie ma najmniejszego problemu z parkowaniem na strzeżonym i zamkniętym terenie osiedla, tym bardziej, że cena mieszkania zawiera już miejsce postojowe.

Kupując to mieszkanie dodatkowo kupujesz (w cenie) miejsce postojowe na terenie osiedla.

Zapraszam doskładania ofert.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre