Sprzedaż
337982
ul. Al. Krakowska
Janki
(gm. Raszyn)
700 000 zł

Na sprzedaż działka o powierzchni 2100 m2 z perspektywą podziału na mniejsze fragmenty w miejscowości Janki.

OPIS OKOLICY
Działka położona wśród innych terenów, które są sukcesywnie zagospodarowywane pod zabudowę mieszkaniową. Bliżej alei Krakowskiej punkty usługowe, a za nimi tereny głównie mieszkaniowe. Odległość jaka nas dzieli od trasy to około 300 metrów, co z jednej strony zapewnia dobrą komunikację samochodową, a z drugiej oddziela nas od największego natężenia uciążliwości wiążących się z zamieszkiwaniem tuż przy samej trasie. Pozostałe wokół niezabudowane pola w części jeszcze wykorzystywane są pod uprawy rolne, lecz w większości są już z nich wydzielane nowe działki pod zabudowę.

OPIS DZIAŁEK
Działka o powierzchni 2100 m2 i 73 metrach głębokości, co daje nam możliwość podziału tego terenu na mniejsze fragmenty. Jeden z planów zakładał realizację w tym miejscu dwóch budynków bliźniaczych, lub dwulokalowych. Właściciele dopuszczają finalizację mowy po uzyskaniu Warunków Zabudowy, jak i sprzedaż działki w dwóch oddzielnych fragmentach.

ATUTY
Działka w sam raz pod mały projekt deweloperski, lub pod okazały dom na przedmieściach. Dobre parametry pod dalszy podział. W sąsiedztwie działki prąd, woda, gaz.

DOJAZD
Ostatni fragment dojazdu prowadzi poprzez drogę oprowadzoną na zasadach służebności przejazdu. W chwili obecnej droga nie jest utwardzona. Po około 300 metrach docieramy do alei Krakowskiej.

Zapraszam do kontaktu oraz składania ofert. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre