Sprzedaż
337980
ul. Oskara Langego
Warszawa Mokotów
(gm. Mokotów)
695 000 zł

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe na osiedlu Domaniewska, przy ulicy Langego.

OPIS OSIEDLA
Osiedle Domaniewska to budynki pomiędzy ul. Domaniewską a al. Wilanowską. Powstały w latach 70-tych. Jest to kilkanaście bloków, oraz szkoła, 2 przedszkola i 2 pawilony handlowe. Jak w przypadku każdego starszego osiedla odległości pomiędzy budynkami są większe, dzięki czemu nie brakuje terenów zielonych.

OPIS MIESZKANIA
Mieszkanie to w chwili obecnej 4 pokoje, oddzielna i widna kuchnia, łazienka, toaleta. Układ mieszkania pozwala między innymi na wygospodarowanie dodatkowego pokoju, lub na połączenie kuchni z salonem. Dodatkowo balkon i piwnica. Lokal położony jest na pierwszym piętrze, więc nie zawsze opłaca się czekać na windę.

ATUTY
Dużo terenów zielonych i drzew w sąsiedztwie jak i w okolicy. Łatwy do aranżacji układ mieszkania.

OPIS OKOLICY
Osiedle położone jest na Ksawerowie, czyli naszymi sąsiadami (w rozsądnej odległości) są Telewizja Polska oraz Galeria Mokotów. Kawałek dalej „Mordor”, ale i Park Królikarnia. W okolicy możliwej do przebycia spacerem znajdziemy zarówno centra biurowe, jak i sklepy, parki, tereny zielone. Ta okolica to namiastka dużego miasta w mniejszej skali, co powoduje że można spędzić tutaj dużo czasu bez konieczności przedostawania się przez miejskie korki.

DOJAZD
Wspomniane już ulica Domaniewska i al. Krakowska stanowią główne arterie komunikacyjne dla okolicy. Nie brakuje tutaj również komunikacji autobusowej. W przypadku korków warto skorzystać z pobliskich przystanków tramwajowych, lub z metra. Do Metra Wilanowska kilkanaście minut spacerem.

Wraz z mieszkaniem kupujesz również piwnicę.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre