Sprzedaż
337958
ul. Wał Miedzeszyński
Warszawa Wawer
(gm. Wawer)
429 000 zł

Przytulne, blisko, świetny dojazd, idealne dla singla lub pary na start!

Budynek/okolica:
Zamknięte, chronione, bardzo spokojne osiedle przy Wale Miedzeszyńskim (w głębi!), w odległości zaledwie 1 km od mostu Siekierkowskiego. Doskonała komunikacja miejska (kilka autobusów), a także samochodowa. Kameralne, dwupiętrowe segmenty zbudowane z cegły. Tylko 5 lokali w budynku. Parking przed budynkiem. Za budynkiem ogródek do dyspozycji mieszkańców. Dobra infrastruktura – do Biedronki około 300m, w odległości 300-500 metrów również inne sklepy, siłownia, pizzeria, cukiernia etc.

Mieszkanie:
Bardzo jasne 2 pokoje, 43 m kw. Salon z otwartą kuchnią i wyjściem na długą loggię, sypialnia z dużym łóżkiem, szafą na całej ścianie i dwoma oknami, łazienka (z oknem!) wyposażona w kabinę prysznicową, wygodny przedpokój z szafą wnękową. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze i miejsce parkingowe.
Mieszkanie jest czyste i zadbane. Łazienka w dobrym stanie, kuchnia wymaga lekkiego liftingu, całe mieszkanie wystarczy odmalować i ewentualnie wymienić wykładzinę w sypialni. W pozostałych pomieszczeniach na podłodze znajduje się terakota i panele w dobrym stanie.

Warunki zakupu:
Mieszkanie ma uregulowaną sytuację prawną. Jest księga wieczysta i możliwość wzięcia kredytu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre