Sprzedaż
337937
ul. Włodarzewska
Warszawa Ochota Szczęśliwice
(gm. Ochota)
1 290 000 zł

Piękne mieszkanie po generalnym remoncie przy Parku Szczęśliwickim!

Dwupoziomowe, 4 pokojowe mieszkanie tuż obok Parku Szczęśliwickiego, znajdujące się na ogrodzonym i całodobowo monitorowanym osiedlu z własnym placem zabaw i parkingiem.

Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie według projektu architekta.

Wymieniona elektryka oraz hydraulika. Piękny parkiet dębowy. Nowoczesne dębowe schody. W łazienkach wysokiej jakości glazura i terakota oraz zabudowy wykonane na zamówienie. Dodatkową zaletą jest zamontowana klimatyzacja.

Całkowita powierzchnia mieszkania to 100,84 m2.

poziom I – salon z aneksem kuchennym (30 m2), pokój (10 m2), schowek (3 m2), przedpokój (8 m2) oraz łazienka (5 m2),balkon około (6 m2)

poziom II – dwie sypialnie (10 i 15 m2), garderoba (5 m2), hol (8 m2) łazienka (6 m2)

Do mieszkania przynależy zamykany garaż znajdujący się w podziemiu budynku płatny dodatkowo 40.000 złotych. Nie jest to miejsce postojowe, a pełnowartościowy garaż! około (20 m2).

Mieszkanie znajduje się na trzecim i czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z 1999 roku z cegły.

W budynku nie ma windy.

W pobliżu znajdziemy wszystko, co niezbędne do codziennego funkcjonowania. Rynek Włodarzy z licznymi kawiarenkami oraz straganami ze zdrową żywnością. Sklepy, punkty usługowo-handlowe, przedszkola, żłobki, szkoły, apteka, ośrodki sportowo-rekreacyjne. Przechodząc na drugą stronę ulicy znajdziemy się w jednym z piękniejszych parków w stolicy ze słyną Górką Szczęśliwicką!

Do centrum dojedziemy autobusem ZTM. W pobliżu jest kolej miejska. W niedalekiej odległości, przy ul. Grójeckiej mamy dodatkowo komunikację tramwajową.
Dojazd do centrum miasta zajmuje 15 min.

Forma prawna: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgę wieczystą, bez obciążeń uregulowany status prawny, dzięki czemu nie będzie problemów z wzięciem kredytu pod zakup tej nieruchomości.

Zapraszam do oglądania!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre