Sprzedaż
337920
ul. Julianowska
Piaseczno
(gm. Piaseczno)
554 400 zł

Na sprzedaż przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w zamkniętym osiedlu przy ulicy Julianowskiej w Piasecznie. Wchodzące w skład osiedla trzy bloki powstały w roku 2001. Obecnie przeprowadzany jest przez wspólnotę remont balkonów – wykonywane są nowe wylewki i kładzione nowe płytki.

Mieszkanie zlokalizowane jest na ostatnim piętrze 3-piętrowego budynku i jest niezwykle słoneczne. Pokoje wychodzą na stronę południową (salon i kuchnia) oraz północną (obydwie sypialnie). Z salonu rozpościera się widok na zieleń i niską zabudowę jednorodzinną. Na powierzchni użytkowej 71,20 mkw mieści się salon z otwartą kuchnią (jest możliwość jej zamknięcia), dwie sypialnie, łazienka, toaleta oraz miejsce na garderobę. Mieszkanie wymaga remontu i dostosowania do indywidualnych potrzeb nowych właścicieli, jednak ma olbrzymi potencjał.

W klatce schodowej znajduje się 12 lokali. Sąsiedzi są niezwykle spokojni i przyjaźni. Klatka schodowa jest widna, czysta i zadbana.

Atutem oferty jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie mieszkania.

W Piasecznie mamy do dyspozycji wszelką infrastrukturę miejską. Komunikacja autobusowa do Warszawy (autobus 739 do metra Wilanowska w odległości 200 m).

WYKAZ POWIERZCHNI

przedpokój 13,49 mkw
pokój dzienny 19,21 mkw
kuchnia 9,73 mkw
łazienka + WC 5,53 mkw
pokój 8,65 mkw
pokój 8,90 mkw
garderoba
balkon 5,35 mkw

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre