Sprzedaż
337913
ul. Brzezińska
Tuszyn
(gm. Tuszyn)
950 000 zł

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST PIĘTROWY, WYREMONTOWANY W 2010 ROKU DOM JEDNORODZINNY Z PODDASZEM
UŻYTKOWYM O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI: 254 MKW. Z GARAŻEM NA DWA SAMOCHODY I DUŻYM ZAGOSPODAROWANYM OGRODEM. DZIAŁKA, NA KTÓREJ ZNAJDUJE SIĘ BUDYNEK JEST OGRODZONA I ZAJMUJE POWIERZCHNIĘ: 916 MKW. NIEWĄTPLIWYM ATUTEM NIERUCHOMOŚCI JEST JEJ USYTUOWANIE PRZY MAŁO RUCHLIWEJ ULICY, CO GWARANTUJE CISZĘ I SPOKÓJ. DOM WYPOSAŻONY JEST WE WSZYSTKIE INSTALACJE MIEJSKIE: ELEKTRYCZNĄ, WODNO – KANALIZACYJNĄ, GAZOWĄ.

ODRĘBNE WEJŚCIE DO BUDYNKU Z POZIOMU PARTERU Z UMEBLOWANYMI I WYPOSAŻONYMI NA CELE WYNAJMU POMIESZCZENIAMI UMOŻLIWIAJĄ OSIĄGANIE STAŁEGO DOCHODU MIESIĘCZNEGO.

LOKALIZACJA:

Nieruchomość mieści się w Tuszynie, 25 km od Łodzi, około 6,5 km od punktu handlowego „Ptak Outlet”.
W pobliżu nieruchomości znajdują się liczne punkty usługowo-handlowe min. apteka, sklep spożywczy, poczta. Szkoła podstawowa i przedszkole w odległości ok. 250 m.

OPIS POMIESZCZEŃ (POWIERZCHNIE PRZYBLIŻONE):

PARTER (POWIERZCHNIA PRZEZNACZONA DO WYNAJĘCIA): Na parterze znajdują się dwa pokoje o pow.: 36 mkw. i 27 mkw., łazienka z kabiną prysznicową o pow.: 6 mkw. i całkowicie wyposażona kuchnia o pow.: 4 mkw. Na podłogach panele, wykładzina oraz terakota w zależności od rodzaju pomieszczenia.
PIĘTRO: Na piętrze znajdują się cztery przestronne pokoje o powierzchniach ok. 8 mkw., 17 mkw., 18 mkw. 21 mkw., i salon o pow. 30 mkw. wraz z otwartą i wyposażoną kuchnią w zabudowie o pow. 13 mkw. Na tej kondygnacji znajduje się również łazienka z kabiną prysznicową o pow. 6 mkw., odrębna toaleta, hol o pow. 8 mkw. Na ścianach gładź gipsowa, na podłogach terakota oraz panele.
PODDASZE: Przestronne pomieszczenia o łącznej powierzchni ok.: 70 mkw, w w stanie surowym wymagające wykończenia.

STAN TECHNICZNY BUDYNKU:

Ściany: cegła kratówka
Stropy: żelbetowe i monolityczne
Dach: dwuspadowy, blacho dachówka
Drzwi drewniane
Stolarka okienna PCV
Dom ocieplony styropianem.
Instalacje: wymienione

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre