Sprzedaż
337876
ul. Grodziska
Stara Wieś
(gm. Nadarzyn)
1 100 000 zł

Szczęśliwy, 5 pokojowy dom wolnostojący, na zadbanej działce w Starej Wsi (gm.Nadarzyn).

Nieruchomość z 2007 roku, o całkowitej powierzchni całkowitej 240 m kw. na działce o pow. 1028 m kw. Fantastyczna lokalizacja przy ul. Grodziskiej – na kameralnej i nieprzejezdnej uliczce, stanowi o cichym i bezpiecznym miejscu do życia…Jednocześnie „żabi skok” do trasy S8.

Układ pomieszczeń:
Parter – salon z jadalnią, bardzo ergonomicznie połączony z kuchnią, dodatkowego pokoju, co zawsze bardzo przydatne, oraz łazienki. W centralnej części wyjście na duży taras i zejście do ogrodu. Latem – raj.
Piętro – zaaranżowana przestrzeń holu, jako miejsce do pracy, 2 sypialnie z dużymi szafami i balkonami.
Poddasze – to dodatkowe 30 m kw., nie jest wliczone do powierzchni użytkowej, pomieści sporo…. Piwnica – aktualnie pokoju zabaw – duża przestrzeń do własnej inwencji, pomieszczenie gospodarcze, toaleta i garaż w bryle budynku.

Dom w bardzo dobrym standardzie, nie wymaga żadnych remontów, zadbany od samego początku. Ostatni odbył się w 2016 roku. Rodzaj dachu – dachówka cementowa.
Podłogi – parkiet dębowy, terakota, wykładziny. Ściany – gładzie gipsowe, glazura, okładziny dekoracyjne, dębowe schody pełna zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD.
Ogrzewanie gazowe. Kanalizacja własna z możliwością przyłącza.

Piękna działka, to otwarty temat dla potencjalnego nabywcy – obsadzona pięknymi roślinami, pełna zakamarków, urozmaicona przestrzeń dla miłośników kwiatów ziół i rodzinnych ogrodowych aktywności. Od strony wejścia do budynku, zadbany podjazd i wjazd do garażu.

Okolica dom znajduje się 1,5 km od trasy S8 – dla zainteresowanych, do centrum Warszawy tylko 25 min. Najbliższa okolica zapewnia wszelkie codzienne potrzeby – dobrze zaopatrzone sklepy (delikatesy i odido), przedszkole, szkoły, ośrodek zdrowia, biblioteka, kościół.
Reszta … to już Państwa inwencja i sposób na życie.

Status prawny – pełna własność z Księgą Wieczystą
Średnie koszty utrzymania ok. 600 pln, ogrzewanie gazowe. Istnieje możliwość doprowadzenia światłowodu do domu.

Zapraszam na prezentację nieruchomości z prawdziwą przyjemnością.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre