Sprzedaż
337860
ul. Aleja Henryka Sienkiewicza
Nieporęt
(gm. Nieporęt)
859 000 zł

Atrakcyjny, klimatyczny dom o powierzchni użytkowej 240m2 z ogrodem zapewniającym wyjątkową atmosferę i prywatność, położony na działce o powierzchni 744m2. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji – gminie Nieporęt, oferującej bogaty wybór możliwości wypoczynku na łonie natury, zaledwie 20 km od centrum Warszawy.

Trzykondygnacyjny dom, na pierwszym poziomie posiada przestronny salon z kominkiem i jadalnią, z którego prowadzi wyjście na taras i do ogrodu, kuchnię z oknem oraz łazienkę. Na kolejnych piętrach znajdują się m.in. cztery sypialnie z dwoma balkonami, garderoba oraz dodatkowa łazienka.

Dom dodatkowo posiada piwnicę o powierzchni 78m2 oraz garaż.

Ogrzewanie gazowe, woda i kanalizacja miejskie.
Na dachu zamontowane zostały panele słoneczne.

Dom do remontu zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Bardzo dobra lokalizacja, zapewniająca ciszę i możliwość relaksu wśród bujnej zieleni, jednocześnie oferując dostęp do rozwiniętej infrastruktury rekreacyjnej:
– liczne szlaki rowerowe i spacerowe,
– bogate zaplecze sportowe, w tym Centrum Rekreacji Nieporęt Aquapark FALA, korty tenisowe, boiska sportowe,
– Kanał Królewski,
– porty i przystanie żeglarskie,
– stadniny koni
– gospodarstwa agroturystyczne i wiele innych.

Nieruchomość położona jest zaledwie kilka minut jazdy samochodem lub rowerem nad Jezioro Zegrzyńskie, w tym 5 km od słynnej „Dzikiej Plaży” przy południowym wybrzeżu Jeziora.

Gmina Nieporęt charakteryzuje się dużą różnorodnością krajobrazu i znacznymi obszarami o wysokich wartościach przyrodniczych, gdzie 80% ogólnej powierzchni Gminy należy do Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Na terenie Gminy zostały utworzone trzy rezerwaty przyrody: Łęgi Czarnej Strugi, Wieliszewskie Łęgi i Puszcza Słupecka. Znajduję się tu 19 pomników przyrody.

Dodatkowo w najbliższej okolicy znajduje się zaplecze handlowo-usługowe: między innymi zaledwie 2 min pieszo do Top Marketu Anna oraz 7 min pieszo do najbliższego sklepu Biedronka.

Pełna własność z czystą Księgą Wieczystą.

Dom doskonały do wygodnego i bezpiecznego zamieszkania na stałe lub jako azyl gwarantujący oderwanie od miejskiego zgiełku.
Nieporęt – idealne miejsce dla Ciebie, Twojej rodziny, biznesu.

Uprzejmie zapraszamy na prezentację w dogodnym dla Państwa terminie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre