Sprzedaż
337857
ul. Antoniego Edwarda Odyńca
gm. Mokotów
(pow. Warszawa)
849 000 zł

Dwustronne, narożne i bardzo jasne mieszkanie o metrażu 62 m2 z balkonem, wyjątkowym widokiem oraz w doskonałej lokalizacji – położone na warszawskim Górnym Mokotowie.

Nieruchomość o metrażu 62 m2, w którego skład wchodzą dwa pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, komfortowa łazienka z WC oraz funkcjonalny przedpokój, posiada dodatkowo przestronny balkon z pięknym widokiem na park (ROD Obrońców Pokoju). Z każdego okna widać bujną zieleń. Mieszkanie po gruntownym odświeżeniu, niewymagające remontu.

Mieszkanie posiada szerokie możliwości aranżacyjne, w tym wydzielenie trzeciego pokoju.

Dwustronna ekspozycja mieszkania oraz wysokie wnętrza (280 cm), zapewniają dobre doświetlenie oraz pożądany komfort.
Na podłogach znajduje się oryginalny parkiet drewniany. Mieszkanie nie jest głośne.

Apartament zlokalizowany jest w zadbanej, odnowionej kamienicy z cegły z lat 50., na 3. piętrze. Czyste i zadbane klatki schodowe.

W bliskiej odległości znajduje się sieć komunikacji miejskiej, w tym kilka minut pieszo od obiektu znajduje się stacja metra Racławicka oraz kilka linii tramwajowych i autobusowych, co gwarantuje szybkie i dogodne połączenie z pozostałymi dzielnicami miasta.
Jednocześnie jest to znakomita lokalizacja dla osób ceniących sztukę, spacery, oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej w postaci sklepów, kawiarni oraz restauracji. W najbliższej okolicy Ogród Jordanowski, klimatyczny Park Dreszera, jak również Park Wodny Warszawianka, korty tenisowe, place zabaw oraz punkty oświaty. W pobliżu również liczne apteki, przychodnie, a także Galeria Mokotów.

Do mieszkania przynależy przestronna piwnica, niedawno wyremontowana. Istnieje możliwość dodatkowego wynajęcia strychu.

Pełna własność z czystą Księgą Wieczystą bez obciążeń.

Oferta zawiera obecny (2 pokoje) oraz proponowany (3 pokoje) rozkład pomieszczeń. Dodatkowo możliwe jest uzyskanie dużej przestrzeni poprzez otworzenie salonu na kuchnię. 

Uprzejmie zapraszam na prezentację nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre