Wynajem
337741
ul. Oś Królewska
Warszawa Wilanów
(gm. Wilanów)
4 000 zł

:: Krótko:
Miasteczko Wilanów, Oś Królewska | 3 pokoje | 62 m2 | dwa balkony | 2 miejsca postojowe w podziemnym garażu!

:: Dla kogo?
Dla pary, dla rodziny z dzieckiem. Dla ceniących doskonałą lokalizację i przytulne wnętrza.

:: Atuty?
Doskonała lokalizacja, dwustronne, jasne mieszkanie. Dwie sypialnie, dwie loggie oraz dwa duże stanowiska garażowe (nie na platformie).

:: Czy to mieszkanie dla Ciebie?
Przytulne mieszkanie 3 pokojowe na 1. piętrze budynku w doskonałej lokalizacji. Okna z salonu wychodzą na najbardziej reprezentacyjną ulicę – Oś Królewską, dzięki temu nie mamy sąsiadów bezpośrednio za oknem.
Część dzienną stanowi salon z aneksem kuchennym z ekspozycją południową. Z salonu mamy także wyjście na loggię z widokiem na Oś Królewską. Część prywatną stanowią dwie ustawne sypialnie, obie z wyjściem na drugą loggię z widokiem na zielone, zadbane patio. W dużym, wygodnym hallu znajdziemy także łazienkę oraz oddzielną toaletę.

:: Co w okolicy?
Miasteczko Wilanów może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą – liczne sklepy, usługi, dobrze zaopatrzone delikatesy, restauracje, kawiarnie, winiarnie, siłownie, basen itp. Nowe przedszkole i szkoła państwowa, a w okolicy również inne placówki zarówno państwowe, jak i prywatne (również międzynarodowe). Na wyciągnięcie ręki wiele terenów rekreacyjnych i ośrodków sportowych – squash, tenis, golf, baseny, wyciąg wakeboardowy.

:: Jak z komunikacją?
Bezproblemowa komunikacja samochodem z centrum miasta i dzielnicą biznesową na Mokotowie. Łatwy, około 20-minutowy dojazd do Lotniska Chopina. Przystanek autobusowy w odległości około 100 metrów.

:: Co jeszcze?
Ogromnym atutem mieszkania jest fakt, że przynależą do niego dwa szerokie miejsca parkingowe w garażu podziemnym (w cenie), nie zlokalizowane na platformie.
Dodatkowo płatne: czynsz administracyjny z zaliczkami na CO i wodę (ok. 800 PLN), a także prąd, internet i TV.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre