Sprzedaż
337648
os. Na Lotnisku
Kraków Bieńczyce
(gm. Kraków-Nowa Huta)
385 000 zł

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na oś. Na Lotnisku  (blisko DH Wanda) w Krakowie.

MIESZKANIE
Dwustronne, jasne i świeżo odmalowane mieszkanie. Dwa osobne duże pokoje – sypialnia z dużą szafą garderobianą i wygodnym łóżkiem oraz pokój dzienny – z miejscem zarówno do odpoczynku jak i do pracy. Osobna jasna i duża kuchnia z pełnym sprzętem AGD i dużą lodówką. Łazienka z wanną i pralką.  Duży korytarz z zabudowaną szafą. Z pokoju dziennego wychodzimy też na przestronny balkon, zabezpieczony siatką przed ptakami.

OPŁATY
czynsz – 311 zł/m-c + woda + śmieci
prąd i gaz wg zużycia
śmieci – 29 zł /os

Do mieszkania przynależy:
– piwnica – o pow. 1,61 m2
– schowek (między IV a V piętrem) – o pow. 1,3 m2

Informacje techniczne
Ciepła woda z piecyka gazowego. W bloku trwają właśnie  prace związane z wykonaniem instalacji ciepłej wody użytkowej. Prace przyłączeniowe w mieszkaniach planowane są na przełomie września/października. 

OKOLICA
Mieszkanie znajduje się w bloku nr 20. W niespełna 10 minut dojdziemy do przystanków tramwajowych jak i autobusowych (D.H. Wanda lub Rondo Hipokratesa) a stąd bezpośrednim tramwajem do centrum Krakowa (25 minut do Dworca Głównego). 
W okolicy dużo zielonych i dających chłód wysokich drzew. Pod blokiem parking dla mieszkańców (wjazd zamykany szlabanem, identyfikator mieszkańca). A dla odwiedzających gości liczne miejsca wzdłuż ulicy osiedlowej. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy spożywcze, market, klub fitness i pizzeria.

Mieszkanie to jest zarówno dobrą ofertą dla par czy osób, które szukają swojego pierwszego mieszkania w rozsądnym budżecie, jak i dla inwestorów jako lokata kapitału (mieszkanie idealne do dalszego najmu).
Zapraszam do zapoznania się na żywo z tym mieszkaniem.

Agentów Nieruchomości zapraszam do współpracy – to korzystne dla naszych klientów.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre