370 000 zł

Siedlisko Pierzchały, 80 km od Warszawy, 370 000 zł.
Działki: siedlisko – 3 300m2) i 11700m2 (łąka).

Do sprzedania siedlisko położone w miejscowości Pierzchały, gmina Liw, powiat węgrowski w odległości 740metrów od rzeki Liwiec.
Na działce o powierzchni 3300m2 posadowiony jest dom, obora murowana – biała cegła i stodoła drewniana (rygiel). Dom z 1975 r., murowany, o powierzchni użytkowej około 100 m2 (trzy pokoje, kuchnia otwarta z oknem, łazienka z oknem, przedpokój), obecnie zamieszkały przez sprzedających. Jest ocieplony styropianem i otynkowany. Nowe krokwie i blachodachówka, nowy komin. Jest możliwość zaadaptowania poddasza i stworzenia dodatkowych pomieszczeń. Ogrzewanie węglowo- drzewne. Posesja ogrodzona. Dojazd do posesji drogą asfaltową, od drogi asfaltowej 100 metrów drogą gminną utwardzoną.
Media: Ogrzewanie-co, woda z wodociągu gminnego, szambo własne betonowe, światło, siła, internet ziemny i przyłącze telefon stacjonarny. Na posesji znajduje się również studnia głębinowa. Jest również piwnica, tzw. ziemianka.
Do posesji należy położona obok łąka o pow. 1,17 ha, troszkę zalesiona, idealna dla osób hodujących konie lub inne zwierzęta. Jest sprzedawana oddzielnie w cenie 25 000 zł.
Siedlisko idealne na letnisko jak również do zamieszkania całorocznego. Nie wymaga nakładów finansowych. Stodołę można rozebrać i w jej miejsce postawić drugi dom. Siedlisko idealnie nadaje się dla kogoś, kto ma konie lub nosi się z zamiarem ich kupna, obora ma boksy i można je śmiało zaadaptować pod stajnię. Ponad hektarowa łąka idealnie nadaje się pod wybieg. W pobliżu są organizowane spływy kajakowe po Liwcu (siedlisko nadaje się idealnie pod wypożyczalnię kajaków). W odległości około 1 km znajduje się punkt widokowy „Sowia Góra”. Często tu zaglądają reżyserzy i aktorzy, kręcąc sceny do filmów.
Znajdują tu zabawę również motolotniarze itp. Tuż obok jest paintbol.

W odległości ok. 1,5 km (Wyszków) znajduje się szkoła podstawowa 8 klas, przedszkole, ośrodek zdrowia i stomatolog, sklepy, weterynarz, apteka, cmentarz i kościół. Do Węgrowa jest 9,5 km, do Siedlec – 32 km, do Warszawy – 84 km.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre