Sprzedaż
337543
rynek Rynek
Lwówek
(gm. Lwówek)
350 000 zł

Biuro APC Nieruchomości przedstawia budynek produkcyjno-handlową na sprzedaż!

Pragniemy przedstawić Państwu nieruchomość lokalową z historią produkcyjno-przemysłowo-handlową we Lwówku. Trzykondygnacyjny budynek wymagający remontu i dostosowania pod nowe przeznaczenie, jednakże w przypadku wykorzystania nieruchomości na cele produkcyjne cukierniczo-piekarnicze wystarczy wyłączeni odświeżyć wnętrze, uposażyć w nowe maszyny, pozostałe maszyny do uzgodnienia. Nieruchomość znajduję się w samym centrum miasta przy Starym Rynku, natomiast wjazd na posesje znajduje się od ulicy Długiej. Lwówek Wielkopolski leży na trasie drogi krajowej nr 92, która jest bezpośrednio połączona z autostradą A2, jest to dogodna lokalizacja dla nowych inwestycji oraz dobry punkt wyjazdowy na teren całej Wielkopolski.

Powierzchnia użytkowa prezentowanej nieruchomości wynosi 376 m2. Hala jest przestronna oraz z wieloma możliwościami magazynowymi, co umożliwia przechowywanie na co dzień większej ilości towarów. Składa się z 3 kondygnacji, w tym 3 hal produkcyjno-gospodarczych, chłodni, sanitariatu, po jednej szatni damskiej i męskiej, 3 pomieszczeń biurowych oraz strychu. Należy podkreślić, iż parter oraz pierwsze piętro dzieli strop, który ma wytrzymałość 1 tony na metr kwadratowy. Na parterze posesji znajdują się zadaszone miejsce załadunku i rozładunku, które może służyć także jako miejsce garażowe.

Media: gaz, prąd i woda od ulicy Długiej.

Rozkład pomieszczeń w budynku prezentuje się następująco:

1. Parter:
biuro – 2,7m2
biuro – 14,8m2
toaleta -1,1m2
kotłownia – 3,5m2
wiatrołap – 4.6m2
korytarz – 8,3m2
rampa – 10,5m2
klatka schodowa – 6,5m2

2. Pierwsze piętro:
szatnia damska – 9,2m2
szatnia męska – 21,3m2
klatka schodowa – 14,7m2
pomieszczenie gospodarcze 1 – 6,4m2
pomieszczenie produkcyjne 1 – 71,5m2
pomieszczenie produkcyjne 2 – 31,2m2
chłodnia – 4,6m2
sanitariat – 3,9m2
biuro – 23,5m2

3.Strych
pomieszczenia magazynowe – 40 m2
pomieszczenie gospodarcze – 30 m2

Niewątpienie dużym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, przystosowanie do działalności produkcyjnej oraz dostępność od zaraz.

Zachęcam do kontaktu i prezentacji!

If You need english version information, write email to me, please!
nieruchomosci@apc-group.pl

*Cena sprzedaży (sale price): 350.000 PLN

***Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa Kodeksu Cywilnego.
****Powyższy opis został sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji otrzymanych od Właściciela, ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC art. 66.
Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre